Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja az itteni nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az itteni nőket (volt ilyen kérdés, és zavarta őket), ha egy férfi, azért hogy kapjon egy rendes fizetést (pl nettó 220), azért 2-3 munkahelyen dolgozik, mert nem piacképes diplomája van és ezért alig van otthon, de legalább akar, tesz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Hosszú távon kivitelezhetetlen ez a munkamánia.

Én családpárti vagyok.

Ha pl. egy ilyen férfinak lesz gyereke és állandóan csak a munka és munka (mindenre lehet kifogás találni, hogy miért gürizik ennyit, és minek kell egyáltalán nettó 220 ezer?), akkor nem is vesz részt a családi életben, magyarán a kívülálló lesz, egy idegen, a gyerekkel nem is lesz intim kapcsolata, nem neveli.

2017. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Dehogy csak a munka, de itthon ha nem piacképes a diplomád (ugye mérnök, infós, közgazdász, pénzügy, orvos, gyógyszerész + 2-3 más, ami piacképes és tudsz vele 220 felett keresni, vagy vállalkozó, cnc-s, politikus vagy, etc.), akkor úgy tudsz megfelelően keresni, ha 2-3 helyen dolgozol. Persze ennek az átka, hogy napi 12-14 óra munka van.
2017. jún. 10. 19:49
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

és melyik h..lye mondta, hogy pont nettó 220 ezret kell hazavinned egy hónapban???


ember, az átlag magyar fizetés nettó 100 ezer. most miért kell mindig a pénzre helyezni a hangsúlyt? miért akarsz a nőnek megfelelni?

rossz úton jársz ember, de nagyon.

nem hiába nincs kapcsolatod ilyen felfogással.


páromat mikor megismertem a városi területgondozásnál dolgozott, majd biztonsági őr lett, most a tescoban dolgozik. nekem könyvtárosi diplomám van (közalkalmazott vagyok és nem fizet jól, brt. 161 egyet keresek!!!!!!!!)

4 éve boldogok vagyunk együtt. mégis hogy lehet ez?


tegyél szépen rendet az agyadban és ne a pénzéhes r..bncok után koslass!!!

2017. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Amíg meg tudja oldani a magánéletét is emellett az életmód mellett, és nem megy a kapcsolat rovására, addig ezzel nincs gond. A probléma ott kezdődik, ha valaki nem tud elég jól gazdálkodni az idővel. Nekem is van főállás mellett másodállásom (részben a pénz miatt, részben azért, mert olyan dolgot végzek másodállásban, amit szeretek is csinálni, akkor meg miért ne kereshetnék pénzt is vele), de emellett jut időm a magánéletemre is, elintézni a háztartás teendőit, lazítani, pihenni, szórakozni... stb.

Tehát alapvetően nem az a baj, ha több munkád van, a baj az szokott lenni, ha mellette nincs életed, és kb. csak enni és aludni jársz haza.

2017. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Diplomám sincs es 200 felett keresek egy munkahelyen! Napi 8 órával! Hulyeseg hogy diploma kell
2017. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ha szabad tudni, mivel foglalkozol?
2017. jún. 10. 20:00
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért elárulom, hogy egyesek még akkor sem tudnak jól gazdálkodni az idejükkel, ha csak 1 munkahelyük van, és nincsenek túlhajszolva.

Sokan akkor is eljátsszák a hattyú halálát munka után, ha a rendes 6-8 órás munkaidejük után soha nincs túlóra, nem utaznak órákat.

Egyik ismerősöm épp mostanában kérte a főnökénél, hogy 8 óra helyett 6 órásra módosítsák. A főnök belement (neki olcsóbb így, kevesebbet kell fizetni...). Az ismerősöm meg úgy fogja fel, hogy "ajándék ez a napi 2 óra szabadidő". Én meg úgy vagyok vele, hogy az ő dolga. Nekem plusz meló is belefér teljes munkaidő mellett, és magánéletem is van, ő meg így tudja csak jól beosztani az idejét, persze anyagilag így kevesebbet kap, de úgy tűnik, hogy neki az nem hiányzik (mondjuk részben még eltartja az anyja, nem élt még külön).

2017. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most a diplomára fogod?

Ettől függetlenül, nekünk nullánk volt kettőnknek, mikor össze jöttünk. Ettől még boldogok voltunk.

Más részről meg keresgélni kell és nem megszakadni három állásba. 10 évvel ezelőtt, haza tudtam hozni 220 felett, egy gagyi szakmával. Ne ott akarjál dolgozni, ahol gagyi a pénz.

2017. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Az én férjem 3 m.helyen dolgozik és van ideje ránk a családjára!! Hála Istennek a házasságunk is működik,kommunikálunk egymással folyamatosan és ez nagyon fontos egy kapcsolatban!A gyerekeinkkel remek a kapcsolata,sok időt tölt velük amikor itthon van :)

Ott ahol meg INTIM kapcsolat van az apa és gyerekei között ott már igen nagy a baj!! :D 😂

2017. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

#9


Rossz az, aki rosszra gondol. Ne a saját rossz érzéseidből indulj ki.


Az nem meghitt intim pillanat, amikor az apa fürdeti a kisgyerekét? Vagy mondjuk felöltözteti? Vagy megeteti? Vagy játszik vele? Esetleg babusgatja elalvás előtt?


Jesszus, miért kell mindig a legrosszabbra gondolni? Ennyire negatív beállítottságú vagy?

2017. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!