Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit szólnátok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ehhez ha egy 18 éves lánnyal randiznátok?

Figyelt kérdés
Hogy még szűz,nem volt kapcsolata,csak próbálkozások.
2018. máj. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen ez természetes.
2018. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Mit csinálnék vele? Ha 18 éves és még szűz és nem volt kapcsolata akkor csak az időmet vesztegetném vele. Inkább választok egy korban hozzám illő 25 éves nőt aki nem fog váratni hónapokig amíg eljutunk a szexig.
2018. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen ideje lenne már felnőttként gondolkodni és lesz..rni azt, hogy ki mit gondol erről. Magánügy.

Van, aki ott fog hagyni téged, nem fog bajlódni ezzel, más meg örülni fog neki. Ennyi. Ezt nem kell túlragozni.

2018. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Fú te jó osten, hova fajult a világ. Nekem 20 évesen, amikor az első baratommal anno lefeküdtem, meg sem fordult a fejemben, hogy ciki lennék, amiért még nem szexeltem valamelyik fesztiválon...
2018. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Asszem ehhez az én beleegyezésem is kéne. :D Mármint a randihoz.

Amúgy kit érdekel? Én is szűz vagyok 25 éves létemre.

2018. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit hogy oké, és kész. Mit szolja többet? Elmennénk randizni aztán lenne belőle ami lenne. Egyel több új infó, de a lényegen nem változtatna. Ha bejövünk egymásnak megpróbáljuk mi sül ki belőle, ha nem akkor pápá. Nem érdemes túlspilázni ezt a szűz kérdést, 1x lesz egy szex amikor átesel a ló túloldalára és kb nem változik semmi. Már azt leszámítva h ezentúl te is csinálni fogod. Nem leszel több se kevesebb, se jobb se rosszabb.
2018. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tudnék szeretni egy ilyen lányt.
2018. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!