Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti randiznátok olyan harmincas pasival, aki becenéven szólítja saját magát és a szerettei, haverjai is így ismerik?

Figyelt kérdés

Már érett férfiról beszélünk, mégis úgy hívná magát, hogy "Zolika", "Tibike", "Ercsike", stb... Direkt megkér rá mindig mindenkit, akit megismer, hogy ezentúl így szólítsák, ezt a formát szereti. A baráti köre, a szülei, a testvérei, rokonai is mind így hívják. Kissé infantilis viselkedésű, de amúgy általánosságban véve komoly pasi.


Ti nem kezdenétek el mélyre ásni egy kicsit, hogy mi lehet emögött? Vagy titeket ez nem zavarna, meg tudnátok békélni vele?



2017. okt. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőben van ilyen ismerősöm, borzalmas. A -ka, -ke a nevek végén mindig olyan szellemi fogyatékos hangzású.
2017. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék komolyan venni egy ilyen pasit
2017. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Ugye te is azt a képet vizionálod, hogy ül egy asztal körül a kocsmában a haverokkal, piával a kezükben és röhögcsélnek, félig-meddig már becsiccsentve? Sajnos én igen... A detektorom komolytalanságot érzékel.
2017. okt. 17. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem aranyos lehet,engem talán nem zavarna. Meg amúgyis, ha világéletében mindenki így hívta, ne kelljen már rajta változtatni. Ez most egy kicsi kitérő, de van egy Anettka nevű híres nő, most csak úgy hirtelen eszembe jutott, hogy ő ezt a megszólítást kedveli, és már hivatalosan is Anettka néven szerepel a dolgain. De ezt most csak így külön, érdekesség képpen.
2017. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Előttem vagy egy állandóan részeges figura jelenik meg, vagy valaki, akit bántalmaztak a szülei és szétesett a személyisége :'D Na jó, ezek nem vicces dolgok, és lehet, hogy túl sok ilyesmi filmet nézek, de komolyra fordítva a szót, az ilyen pasikból általában nem sok jó származik (#2-es voltam)
2017. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Csak egy idő után az lenne a normális, hogy ezt kinőjük és cikinek érezzük. A megkomolyodás egyik velejárója. Mondjuk a nőknél ez a dolog nem jön le olyan negatívan, mert egy becenév csak ráerősít arra, hogy ők milyen aranyosak és cukik...
2017. okt. 17. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért ez még nem egy bizonyítvány arról, hogy fogyi a tag.

Ha kedveled, had legyen ő a Zolika. Ha nem, akkor meg nem is kell foglalkozni vele.

2017. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"#4 Csak egy idő után az lenne a normális, hogy ezt kinőjük és cikinek érezzük. "


Hát hogyha ezt cikinek érzed, akkor ne járj vele, ha nem tudnád őt fölvállalni.

Ozt meg van oldva:):)

2017. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bátyám 36 éves, van gyereke, mégis mai napig sokszor szólítják még a baráti körében vagy a munkahelyén is kicsinyítő képzős becenéven. Viszont a viselkedése nem infantilis, én azon aggódnék inkább, nem a -ka, -ke formulán.
2017. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem van Ferike ismerősöm...


Aranyos, de épp ezért max az öcsémként tudok rá tekinteni :)

2017. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!