Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor ki írják itt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor ki írják itt hogy mondjatok rólam véleményt, privátba küldök képet? Mért nem közösbe linkeli? Fél hogy kiteszik napicarra? Mért, privátba ez nem fordulhat elő?

Figyelt kérdés
oda írják 23 N vagyok küldj privátba képet,aha persze,az ilyen kérdezők fogyatékosok?
2018. máj. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a logikát én sem értettem soha, de hát nagy az isten állatkertje.
2018. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Gyávák. Én már nem egyszer raktam ki nyilvánosan képet, fura mód mégsem keres a CIA.
2018. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert paranoiásak és félnek hogy ismerősbe futnak h olyan a téma, és ha az 1 a milliárdhoz esély bejön akkor bekövetkezik. A posztot megtalálják az ismerősök de kép nincs mellette, aki meg kapott képet nem fogja körbe küldözgetni jó eséllyel. DE amúgy tényleg butaság, mert ha most az ember feltesz egy képet facebookra az mennyivel másabb mintha iderakná fel? max annyival hogy itt névtelenek a hozzászólások. Nagyon sok sebből véreznek ezek a kérdések, de viszont ritkák is ha tényleg igazi kép kerül fel valami problémával és nem valami troll boiii szórakozik.
2018. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert ha a közösbe linkeli, akkor valamilyen oknál fogva törlik a kérdést a moderátorok.
2018. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésbe linket teszel, az általában törlésre kerül. Mármint a kérdés. Ha alatta linkeled kommentben, még azt is törölhetik, ha épp úgy ítélik meg.
2018. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!