Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is a művészetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a művészetek iránt érdeklődő, vagy kedvelő lányok többségében rendesebbek, mint a többi lány?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Többnyire az ellenkezőjével találkoztam...
2018. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt láttam,hogy szabadabban értelmezik az erkölcsöt.Pl. tényleg bele tudnak szeretni egy ronda,sokkal idősebb pasiba csak a hangja miatt,etc. Ki mit ért rendes alatt. Pl. az igazi művészlélek képes első állásban szabadúszó lenni,csak annak éljen,aminek szeret és van,aki nem bánja,ha eltartják.
2018. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Aki érdeklődik a művészetek iránt, de nem megszállott, az általában tök normális. Aki viszont teljesen művészlélek, az előadja magát és rengeteget hisztizik.
2018. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Teljesen tapasztalatból mondom, hogy igen!!!

Én elég ronda vagyok sose volt sikerem a nőknél. Eddig két barátnőm volt, az egyik festő a másik hegedült művészi szinten.

Általában, mind valami kis dologba tudtak beleszeretni pl.: hangom vagy nézésem vagy mosolyom.

2018. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani. Ismeretem olyan szobrász csajt aki teljesen őrült és elvont volt.
2018. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

nem feltétlen.

meg nem is lehet ezt egy nézőpontból szemlélni.

mert ha fiatalként szemléljük,akkor remek dolog lehet egy nyitott érdeklődésű lány,aki megfelelően érzékeny is.

felnőttként viszont azzal szembesülhetsz,hogy a művész lány kb életképtelen és vagy rajtad élősködik,vagy a szülein,mert pénzt ritka kivételtől eltekintve nem fog keresni.

2018. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Kedvesebbek, igen. Hamarabb teszik szét a lábukat.
2018. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Pontositsunk: az avantgard, szabad, korlatokat lebonto, onkifejezo, bator, modern es egyeb cimkekkel ellatott muveszetet kedvelo emberek nem eppen erkolcsbajnokok. Vannak kivetelek, altalanositas stb, kepzelje ide mindenki a kotelezo polkorrekt szoveget, de ezen tullepve nekem az a megfigyelesem, h az az vagy amit megeszel mondas a szellemi taplalekra is vonatkozik.

Aki Jokait, Mikszathot olvas, kedvenc festoje Zorad Erno az nagy esellyel normalisabb, mint aki a pacafestoket es a csak a szakma altal elismert es agyondijazott, de amugy unalmas vagy csak szimplan megbotrankoztato "muveszeket" kedveli.

2018. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendesebb alatt mire gondolsz? Hogy egy rondàbb pasi is jó nekik? Hàt mert nem hinném...
2018. máj. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet rá esély mert én nagyon művészi elvont lány vagyok és azt mondják kedvesebb és aranyosabb vagyok mint a többi lány (bár én ezt nem nagyon hiszem) 13/L
2018. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!