Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy olyankor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyankor kezd ki velem egy nő, amikor nem igazán akarok már barátnőt?

Figyelt kérdés
Kamaszkoromban sokszor kaptam kosarat, nem voltam egy helyes darab sajnos. Aztán miután leérettségiztem, elkerültem a suliból, tanultam egy jó szakmát, amiben elhelyezkedtem, lett egy kis pénzem, kocsim. Most házra gyűjtenék. Közben, míg felnőtté váltam még vágytam a nőkre, éppen ezért, meg másért is, de főleg, hogy kelendőbb legyek a nőknél, elkezdtem edzeni kicsit, eltüntettem az arcomról a ragyákat, vágattam egy jobb hajat, ami az elején nekem k@u@r@v@á@r@a nem tetszett, de mindenki másnak igen, vettem néhány szebb ruhadarabot. Mire sikeres lett az átalakulásom, addigra elkezdett a nők utáni vágyam csökkenni. Mind érzelmi, mind szexuális szempontból alább hagyott a csillapíthatatlan vágyam. Alig van már libidóm, nem szoktam a szexre gondolni, de még a nőkre se nagyon. De, most jön az a bizonyos de, a kérdés igazi kulcsa. Bejött a képbe egy fiatal lány, aki nagyon szép, kamaszkoromban abszolút ideálom lett volna. Erősen elkezdett érdeklődni irántam, mindig keresi a társaságom, face-n gyakran ír, ha találkozunk mindig előre köszön. Mások szerint is nagyon bejövök neki, mert állítólag a közös ismerősöknek állandóan rólam beszél. De most ez olyan fura, az utóbbi pár hónapban pont, hogy nem akartam barátnőt, talán még nem is állnék rá készen, de viszont én is kezdek szerelmes lenni. Miért nem lehetett ez korábban?? És most 25 évesen úgy érzem, hogy az első barátnőnek már régen el kellett volna jönnie, nem most, amikor már "öregnek" érzem magam egy 20 éves lányhoz.

2018. máj. 6. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén kívánom, hogy ennél nagyobb problémád soha ne legyen.
2018. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mostanra “fejlődtél” ki, most van az a pillanat, hogy amivé tetted magad vonzó mások szemében. Te meg csak annyira el voltál foglalva a munkával és a céljaiddal, hogy közben ez feledésbe merült. Kezd el randizni és vissza fog térni minden. Rájössz, hogy milyen jó a női társaság, jobb lesz a közérzeted.

Egyáltalán nem vagy öreg, inkább vesd bele magad az életbe, most vagy igazán jó korban!

2018. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtapasztaltad azt az egyszerű tényt, amit minden értelmesebb ember elfogad, csak itt vágják le érte a tököd: Az emberek többsége felszínes.

Most elértél egy olyan szintre, hogy jól nézel ki és még egzisztenciát is építettél, szóval egyre több nőnek fogsz bejönni. Az esetedből is tökéletesen látszik, hogy a "fejleszd a személyiséged" tanácsokat kilehet dobni a kukába, mert a "fejleszd a külsőd" dolog működik a valóságban.

Ha újra nekiállnád kicsit az agyad a szexre és a nőkre terelni, akkor visszarázódnál és újra kívánnád a dolgot.

2018. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!