Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellenne tennem, hogy szeretheto legyek?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne,hogy valamit rosszul csinalok de nem tudom mit. Mindenki csak baratsagot akar tolem extrakkal. Nem viselkedek vagy oltozkodok kihivoan es mar nem is vagyok fiatal. Az teny,hogy ha belemegyek egy ilyen barati kapcsolatba akkor felvagyok dobva es rengeteg tervem van meg akkor is ha nem akarom az illetot allando tarsnak. Ilyen esetben csak elvezni akarom az egyutt toltott idot es nalam belefer egy mozi vagy kirandulas baratkent. De ezek szerint csak nalam.Vagyom arra,hogy valaki szeressen de ugy latszik nem vagyok szeretheto. Probaltam ismerkedni,nyitottnak lenni de igy sem talalok senkit akivel tobb is lehetne mint szexpartner. Azt erzem,hogy egyre tobbszor vagyok depresszios emiatt.
2018. máj. 7. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi lehet a baj, hogy milyen lehetsz. Hogy viselkedtél ezekkel a férfiakkal? legalább kinyílvánítottad nekik a szándékod, hogy te komolyat akarsz? Ez nem csak az öltözködésedtõl, meg a korodtól függ.

Kicsit furcsa, hogy te komoly kapcsolatot akarsz, DE belemész ilyen barátságokba és felvagy dobva.. Szerintem még te sem tudod, hogy mit akarsz....

Kezdetnek azt tudom ajánlani, hogy ne menj bele ilyenbe (legalábbis nem úgy, hogy mélyebb reményeket fūzöl az ilyen barátságokhoz s várod, hogy szerelem alakuljon ki belõle), az elején tisztázd a szándékot, aztán ereszd útnak azt, aki nem akar kapcsolatot veled. Vedd szemügyre a viselkedésedet is, nem csak az öltözködésed alapján leszel szerethetõ.

2018. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bence_ ***** válasza:
83%

Szeresd meg magad!

Változol belül és vele együtt majd változnak az emberek is.

2018. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a szerethetőségeddel van baj. Nekem úgy tűnik, hogy pont azért nem tálalsz tartós kapcsolatot, mert megelégszel kevesebbel. Mármint belemész egy ilyen kapcsolatba és várod, hogy majd több lesz belőle. Nem mondom, hogy a barátság extrákkal kapcsolatból nem lehet komoly, de szerintem az a ritkábbik eset. Mert ugye ez alapvetően a szexről szól és nem a lelki kötődés kialakulásáról. Ahhoz egy kicsit több kell, mint szex és esetleg valami baráti program. Esetleg megoldás lehet, ha komolyan veszed magad és randipartnert keresel szexpartner helyett.
2018. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Először neked kell megtanulnod szeretni magadat.
2018. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

A gyakorlatban ez a "mindenki" csak szexet akar dolog úgy szokott kinézni, hogy a legjobb pasik, akik bejönnek az illetőnek tényleg csak szexet akarnak. A nem legjobb pasik közül sokan járnának az illetővel, csak ők nem elég jók.

Szerethető vagy, csak mérföldekkel a szinted mögötti srácoktól várod azt, amihez kevés vagy.

2018. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak irom, hogy a legutobbi ilyen ferfi az eletemben egyaltalan nem szamit jo pasinak. Gyakorlatilag senkinek sem kell mert rendetlen, nem dolgozik es magasrol tesz mindenkire. Valami megis volt benne ami megfogott es kialakult koztunk egy viszony. Talan a viselkedesem ami sok mindenkinek mert nagyon szeretethianyom van es igenylem, hogy valaki szeressen. Akik privatban irtak azoknak este irok majd! Akik csak olvasgatjak a valaszokat azoktol azt kernem, hogy senkit se szavazzanak le mery szamomra minden valasz hasznos.
2018. máj. 7. 11:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6: Én elhiszem. A környezetemben viszont rengeteg nő adja elő ilyenkor, hogy "nem jó" pasival jártak. Ezek a nem jó pasik általában úgy szoktak kinézni, hogy fél perc alatt minden második nő lelkesen alájuk ugrana. Arról pedig naponta jönnek nőktől kérdések, hogy nem dolgozó, rendetlen férfiakért mennyire odavannak. A külső valahogy felülírja az ilyen jellegű dolgokat.

Esetleg próbálj meg esélyt adni egy rendes, dolgozó pasinak, aki ugyan nem lesz egy szépfiú, de talán szeretni fog.

2018. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 100% ebben vagyok benne, sport miatt, csak szexpartnert találok. De emberi lényt, aki lényként nézne rám olyat nem. Azóta a sport mellett még pár dologgal kitöltöm a napomat, ez segít, hogy ne forduljak be emiatt.... Ha azt érzem, hogy pont alakulna a dolog, és már jól megy a téma, affinitás is csak mintemberként meg van, hamar átcsúszik testi vagy érzelmi alapokra és nem lehet rendesen beszélgetni az illetőkkel...Amiket meg leírtál nem akarom ismételni.
2018. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

pedig nagyon egyszerű!


a, egyszerűen rossz embereket ismersz meg, ennek az oka lehet az, hogy rossz helyen keresgélsz, illetve pocsék emberismerő vagy.

b, vonzod azokat akik csak egy ribit látnak benned.

c, túl hamar cselekszel és nem gondolkodsz.

d, valami nem stimmel nálad, van valami beütésed.

2018. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most ugy erzem,hogy d, valami nem stimmel nálad, van valami beütésed.
2018. máj. 7. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!