Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellenne lépnem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávétejjel12345 kérdése:

Mit kellenne lépnem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve már, hogy megismertem egy fiút az egyetemen. Egész jól kezdődött a dolog, legalábbis naívan azt hittem. Belészerettem.

Közben kiderült, hogy neki volt egy másik lány előttem és nem igazán tette túl magát rajta.. úgy éreztem, hogy pótlék voltam, ha nincs ló jó a szamár is szitu. Természrsen ő kimagyarázta , hogy nem hogy szeret engem de képtelen megadni azt, amire nekem szükségem lenne. Én vele maradta még egy darabig, tűrtem a viselkedését, nem igazán törődött velem, csak magával. Aztán egy nap félrelépett egy lánnyal. Ekkor szakítottam vele, elég rendesen megzuhantam akkor. Gyűlöltem érte. Később a harag csillapodott és lassan újra elkezdtünk beszélgetni. Közben összejött azzal a lánnyal akin nem tudott túllépni. Persze a lány dobta hamar mert ő is csak játszadozik másokkal. Utána tudtam h megint valami lesz velünk.. később egybuli alkalmával ismét nála ébredtem. Nem bántam meg, csak rá pár napra mikor ismét előtörtek belőlem az érzések. Ezt közöltem is vele, de.. semmi viszonzás.. csak, annyit tudok h fontos vagyok neki.. és féltékeny másokra.. de lehet csak az önérzete miatt.. most nemtudom mit tegyek, hogy megszeressen, hogy én legyek az egyetlen számára..az a lehetőség van h összejárunk..tanácstalanság..de lehetséges h csak bennem van h nem kaphatom meg egészen azért próbálok kűzdeni ..csak őt meg hidegen hagyja



2015. jún. 8. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Te folyamatosan csak pótlék vagy a számára.
2015. jún. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
ez a kutya csak kutya marad, hiába is akarnál belőle szalonnát csinálni. Legyen már egy pici tartásod és zárd le, de végleg.
2015. jún. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez a fiú elég lelketlen, ennyit képes adni. Nem Temiattad van ez, Ő ILYEN.

Egy edényből csak azt lehet kiönteni, ami benne van, és amit őbelőle szeretnél inni, az nincsen őbenne.

2015. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennek a vonzódásodnak egyébként az a háttere, hogy lehetett valakid (pl. apukád), akinek kiskorodban törődnie kellett volna Vele,d gondoskodni rólad, szeretni, de nem tette. Ezt a sebet a tudattalanod úgy próbálja begyógyítani, hogy keres egy ugyanolyan lelki alkatú embert, akitől megpróbálja kinyerni azt a szeretetet, azt a gondoskodást, amit nem kaptál meg kis korodban. Pedig ez egy olyan dolog, hogy nem rajtad múlt az sem. És nem is kellett volna tenned érte semmit. Az a szeretet, gondoskodás Neked JÁR a létezésed okán. És ha a puszta léted nem hívta elő az adott felnőttből a megfelelő viselkedést, akkor cselekedettel sem tudod előhívni.
2015. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene, hogy megszeressen?

Miért ártasz folyamatosan magadnak?

2015. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!