Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka ha egy szep intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha egy szep intelligens no nem tud ferfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagykepu...normalis gondolkodasu intelligens ...de tarsasagba sajna nem jarok nincs kivel....tarskereson csak a trollok talalnak meg....kezdek elkeseredni
2018. máj. 8. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Intelligens nő nem ilyen írásképpel rendelkezik. ☝
2018. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
A leggyakoribb az, hogy a normális hapsik félnek a szép nőktől, így közeledni is hozzájuk. Az lenne a célszerű, ha járnál valamit sportolni, vagy tanfolyamra, és közben nyitott lenni az újra, a változásra. Sikerülni fog:).
2018. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Na elso valaszolo...oktatas kezdodik.Gyorsan irtam, azert nem tettem pontot.

Amugy egy osztrak bankban dolgozok.Anyanyelvi szinten ertekpapirokkal foglalkozok.Na ezert nem jo ez az oldal.Itt mindenki mindenkit ismeretlenul elitel.

2018. máj. 8. 21:56
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

"tarskereson csak a trollok talalnak meg"

És te kiket találsz meg? Vagy az intelligenciáddal nem jutottál el odáig, hogy akkor neked kéne lépned?

2018. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es valaszolo.Koszi a valaszt.Jarok sportolni.De ott se alakul ki soha semmi...hol lehet manapsag ismerkedni?
2018. máj. 8. 21:58
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy valamely tulajdonságával kapcsolatban téved: nem szép, nem intelligens, nem normális gondolkodású, mégis nagyképű, satöbbi. Nem biztos, hogy mindenki más jön szembe azon az autópályán.
2018. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
4-es valaszolo.Koszi ide tobbet legyszi ne irj.Ez nem az a szinvonal amire igenyt tartok.Koszi a hozzaszolast!Innentol barmit is irsz, nem reagalok!
2018. máj. 8. 22:01
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy mégsem szép és intelligens vagy kiállhatatlan a személyisége.

Azt hagyjuk, hogy mit dolgozol. Ismerek olyan diplomás embert, aki szerint a bolygónk lapos. Majdnem mindenki intelligensnek tartja magát. A stílusod pedig megmutatta, hogy az intelligenciád megrekedt egy tini szintjén. Ugorj fel fészbúkra, lépj be valami tinicsoportba és ott pont olyan reakciókat fogsz látni, mint amilyeneket most írtál.

2018. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem kezd lassan minden férfi rájönni arra a következtetésre, hogy le kell xarni a beképzelt, önelégült magyar nőket. :D

Én is így teszek, egy boldog remete vagyok és bármelyik nőn keresztül nézek. :) F

2018. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

56 % os intelligencia nulla:)))) Fogalmad sincs milyen vagyok😂De hidd csak amit akarsz...Te dolgod

Szia😂

2018. máj. 8. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!