Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet intelligens fiúkkal/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet intelligens fiúkkal/férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mint pl. a Big bang theory c. sorozatban a szereplők, ha a való életben is léteznének. sok ilyen ismerősöm van, de mindnek van barátnője. az egyetem pl. jó helyszin lenne, de még csak gimnáziumba járok, 18 éves vagyok.
2012. febr. 19. 17:48
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Én csak egyetemi bulikban szoktam ismerkedni, a többi bulifajtához képest sok a normális csaj, de persze a ribiket sem vetem meg :)
2012. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 Macs1209 ***** válasza:
100%
Beszélgessünk :D Az intelligenciát ne a bbthez mérd :)
2012. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
én fiút szeretnék, nem lányt:D egyetemi buliba hova menjek és kivel? egyébként inkább beszélgetni, vagy pedig házibulikba szoktam járni. hol vannak azok a pasik, akiken sokan röhögnek, h örülnek, ha egy lány szóba áll velük és az átlagnál intelligensebbek?
2012. febr. 19. 17:52
 4/56 anonim ***** válasza:
Jól írta az első. Egyetemi bulikban. Menj el pl majd tavasszal Műegyetemi napokra. Na ott.
2012. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 Macs1209 ***** válasza:
Ki a lány ? :D
2012. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
igaziból nem feltétlenül buliban szeretnék.
2012. febr. 19. 17:55
 7/56 anonim ***** válasza:
Ja hogy kifejezettem olyanok kellenek? Akkor az egyetemi bulit mégsem ajánlom :) az olyanok pedig nem igazán járnak sehova egyetemen kívül. Van pár ilyen ismerősöm. És a való életben nem olyan szórakoztatóak mint egy sorozatban :)
2012. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány:D az első irta, h ott vannak normális lányok, stb. az engem nem érdekel, h milyen lányok vannak, a fiúk iránt érdelkődöm
2012. febr. 19. 17:56
 9/56 lila nyuszi ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Biztos, hogy nem tömeg helyeken. :)
2012. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
hát szerintem ha lenne végre barátnőjük, biztos örülnének és megbecsülnének
2012. febr. 19. 17:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!