Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak ha egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy nagyon csúnya kövér férfi visszautasítja az átlagos csinos nők közeledését?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám és egyben haverom, aki szegény nagyon csúnya és kövér. De valahogy mindig akarnak tőle nők és nem is csúnya nők valamit. Odamennek hozzá, beszélgetnek stb.. De ő mindig mondja bocsi nem ismerkedem
2018. máj. 10. 06:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Lehet hogy azok nők nem felszínesek? És bírjàk valamiért?
2018. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szimpi neki a nő, vagy meleg, vagy 1000 oka lehet, szociopata.

Én senkinek nem mondok ilyet, de nem is gondolom, hogy azért beszélgetünk, hogy aztán meg dugjunk is egyet.

2018. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. Lehet játszanak vele a nők, hogy tudják megszívatni. Én is a csúnya lányokkal beszélgetem, örülök hogy tetszem neki, után meg lesz*rom őket.

2. A nők azokkal beszélgetnek igazán, akikről érzik, hogy nem akarnak tőlük semmit. Pl. nekem van egy 58 éves kollégám, akit nagyon szeretnek a nők és beszélgetnek vele, de szerintem nem akarnak semmit tőle, szeretik hogy viccelődik és kész. A nagybátyám 89 éves vicces bácsi, szintén imádják a nők, ha én odalépek nagybátyámhoz, akkor a nők huss, mert én már randiképes vagyok.

2018. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sosem találkoztam még ronda kövér pasival akit fel akarnak szedni a jó nők.Hacsak nincs tele lóvéval.
2018. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!