Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy valakinek mindig átlagos és csinos barátnői voltak de ennek ellenére amikor felmegy társkeresőre vagy tinderre csak a kudarcokat éli meg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 07:54
 1/6 Diavolino44 ***** válasza:
67%

Ime en vagyok az elo pelda, bar azert nem maximalis kudarc, mert nehanyan valaszoltak, sot egy randim is volt, de mikor megjelent a lany, hat csalodtam, mert kepeken olyan aranyos volt eloben, meg maximum atlagos.


S emellett olyan baratnoim voltak, akik szamomra nagyon szep s top kategoriaba tartoztak, s mellette, normalisan viselkedtek.

Az online ismerkedestol az onbizalmam nullara csokkent.

Aztan rajottem, hogy nem velem van a baj, a nok hercegnove vallnak online feluleten.

2017. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű matematika és pszichológia van a háttérben.


A való életben egy nő (de persze férfiakra is igaz) ismer mondjuk 5-10 potenciális randi partnert, közülük kell 1-et választania, és mivel a partnerek gyakran azonos társaságból kerülne ki, így párhuzamosan nem tudja futtatni őket (legalábbis sokkal nehezebb). Ha abból az 5-10 férfiből a társaságában nem találja meg álmai hercegét, akkor nem jön rögtön újabb 5-10 másik ember, lehet, hogy hetek-hónapok telnek el, mire megismer valakit.



A társkeresőn viszont folyamatosan jön az utánpótlás, még el sem tud mélyülni az egyik randi partnerével az ismerkedésben, már feltűnik egy újabb próbálkozó.


Az új ember persze izgalmas, ott a "mi lenne ha" esetében, így sokszor még veled chatel/szervezni a randit, de már máson jár az esze, aki persze ugyanúgy ki fog esni, mert mire bármire jutna, megint megjelenik egy új, és ezért izgalmas jelölt.


A dolgot az is nehezíti, hogy sokkal könnyebb párhuzamosítani a jelölteket, így igazából egyre sem jut elég figyelem ahhoz, hogy beleszeressen, mert mindig akad egy új ember.



Ezért van az, hogy rengetegen éveken át társkeresőznek minden eredmény nélkül, mert a max, amire jutnak az egy első randi, de már azt is úgy ülik végig, hogy még 2 ígéretesebbnek tűnő jelölt is van a csőben.


Ha a való életben le tudod venni a nőket a lábukról a megjelenéseddel, a humoroddal, a dumáddal, akkor ne tinderezz, mert ott meg kell küzdened azzal, hogy holnap 2 másik ember jön, akik lehet, hogy sokkal sótlanabbak, sokkal kevésbé jó fejek, mint te, de egy pár napig mégis izgalmasabbak, mert ők az új arcok, akikről azt gondolja a nő, hogy ok, te is jó vagy, de LEHET, hogy ők még jobbak, nehogy elszalassza valamelyiket.

2017. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze. Velem is ez volt, aztán ide jöttem, most pedig egy gyönyörű van:D

31/f

2017. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Élőben ott van a kisugárzás is, a viselkedés, ami tinderen egy nyomorult képből egyáltalán nem jön át, ill. éélőben az ismerkedés gyakran úgy megy, hogy más miatt kezdenek el ismerkedni, aztán lassan megismerik egymást és megtetszik egymásnak. Aki online ismerkedésre adja a fejét, annak bizony tudnia kell, hogy ez egy ilyen egy profilkép alapján ítélős húspiac. Ott nem fog tudni ANNYIT hozzátenni a humorával, a gesztusaival, mint élőben. És rengeteg a kamuprofil is (akár a készítők által, hogy bevonzzák a pasikat, akár a felhasználók által, akik csak unatkoznak meg "társadalmi kísérletet végeznek" meg szívatni/tesztelni akarják a párjukat vagy a haverjukat).


Plusz azért az is jellemző, hogy aki már társkeresőre megy, ha a szexet keresőket meg a kamuprofilokat kivesszük a képből, többnyire olyan, akinek élőben nem sikerül. Ez meg többnyire az, aki előnytelen külsejű, magához képest túl nagy elvárásai vannak vagy vmi egyéb difije van - pszichés gondok, elviselhetetlen jellem stb. Persze, van kivétel, pl. aki annyit dolgozik, hogy nem tud ismerkedés helyekre járni vagy az a falu/kisvároslakó, aki már nem tud új párt szerezni a belterjes közegében. Így meg még kevesebb az esély, főleg férfiaknak, mert nyilván a csinos, igényes, szép, nem kövér, fiatal lányoknak írnak ők is, akiknek a társkereső férfijeinek a 90%-a. Ha meg ez történik, nyilván vérszemet kapnak az adott lányok és megszokják, hogy van miből válogatni. Abból meg nyilván a legjobbat fogják, és azért a médaiadeál külső nem véletlenül ideál, a többségnek az tetszik leginkább. Tehát nagyobb eséllyel fogja egy ilyen lány a nála 1-10 évvel idősebb izmos magas latinos macsót választani, mint az átlagos 170 centis picit dadbodos Józsit.

2017. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szemely szerint nagyon hamar rauntam. Sok matchem volt, eleve csak egy reszükre irtam. Volt olyan is, hogy a lanyok kezdemenyeztek. De nagyon ritkan mentem fel es nem jo, ha csak 2-3 nap mulva valaszolok. Elöben volt, aki kepeihez kepest csalodas volt. Idöpazarlasnak tartom. A vegtelen irogatast is. Nem szeretnek lenni olyan lannyal, akit par irott mondattal le lehet venni a labarol, többhez pedig ritkan van türelmem/kedvem. Elöben ma. Ott a metakommunikacio, a mosoly, a szemkontaktus rengeteget szamit. Elöben meg tudom itelni, hogy ez szamara tenyleg rendkivüli eset -e, hogy elcsabuljon. Ez nekem elsösorban egeszsegügyi okok miatt szamit. Nem itelkezek, hiszen en is nagyon sok lannyal voltam, de magamrol tudom, hogy mikor, mit, hogyan, kivel.

Igazan gyönyörü es mas teren is fantasztikus baratnöim, szeretöim voltak, vannak, többsegükkel elöben, veletlenszerüen talalkoztunk.

Igy minek pazaroljam az idömet arra, hogy valami önimado instagrammtünderke erdeklödeseert faradozzak?

2017. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ez meg többnyire az, aki előnytelen külsejű, magához képest túl nagy elvárásai vannak vagy vmi egyéb difije van - pszichés gondok, elviselhetetlen jellem stb. Persze, van kivétel, pl. aki annyit dolgozik, hogy nem tud ismerkedés helyekre járni vagy az a falu/kisvároslakó, aki már nem tud új párt szerezni a belterjes közegében. "


Igen, minkét típus létezik, a problémás, és a peches is.


A probléma az, hogy az emberek szerint a társkeresőzők kb 90%-a valami miatt gáz, és 10%-a az, aki egyszerűen nem tud ismerkedni máshol (pl hiába vagyok pesti, ha pici a baráti társaság, az ottani nőkkel meg vagy már valamilyen kontextusban kizártam az ismerkedést, vagy nem véletlen nem vágtunk bele eddig).


A valóság meg az szerintem, hogy a kamusok és a szexre hajtók kizárása után kb 90% marad, aki teljesen normális, csak ilyen-olyan okokból nem tud ismerkedni, de mindenki (talán még ők maguk is) azt keresik, hogy mi a defektjük, miért vannak egyedül


(tudod, hogy hányszor hallottam, hogy egy férfinek az én koromban csak akarnia kell a párt, és ha nincs neki, akkor defektes? Bizonyára nem vagyok tökéletes, de azért ez a "csak akarni kell" rész mindig felveti, hogy oké, legalább bemutatsz egy új embernek, akit van esélyem megismerni? Mert elég ritkán jön valaki szembe velem)

2017. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!