Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ha egy elhízott kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ha egy elhízott kövér férfi van egy vékony átlagos vagy csinos nővel akkor annak az oka 90% ban a pénz?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 08:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A rosszindulatú emberek fejében igen.
2018. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Nagyrészt igen, mi másért választana egy dagit egy jó pasi helyett?
2018. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nagyon vonzódtam egy kövér férfihez, mert helyes arcú volt, értelmes, olyan beszélőkével és humorral, szexuális vonzerővel rendelkezett, hogy egyszerűen elbűvölt. Tudod miért nem lett kapcsolat, Kérdező? A pénz miatt. Neki sok volt, nekem nem, és én így nem tudtam volna élni, zavart a másfajta szint, leköteleződni pedig nem akartam. Ilyen is van.
2018. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Én átlagos lány vagyok. A párom egy kicsit macis,de nekem a legszexibb férfi a világon. Ja,és nemellesleg pénze sincs :D Ilyenkor mi van? Az univerzum összeomlik?
2018. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én vékony nő vagyok.Nagyon tetszett (tetszik) egy nagyhasú, (nekem macis) de valljuk be, dagi férfi.

még alacsony is ráadásul, jó, ha akkora mint én.

Ahogy egyik előző is írta: az enyém is cuki, elbűvölő, férfias, szép a szeme, stb. stb. stb.

Nem miattam nem jöttünk össze. Kiderült, hogy van valakije. :(

2018. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Csak 55%ban. Mint 4-5is îrja. Sok törékeny alkatu lány erős védelmező pasit lát a macis pasiban.
2018. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is elhizott nő voltam :( tetszett egy mackosabb férfi..eggyütt lefogytunk..én miatta.de neki nem kellettem mert ő gazdag volt én nem..szeretőnek annak gondolt.. most kezdek 5-6év utàn felfigyelni màsokat észrevenni hogy làtom milyen uriember :( egy egyszerű szintén ősz pocakos suzukis fogott meg..a mosolyàval az udvariassàggal hogy eljött lepucolta a hot a kocsimrol ..nem mindent lehet pénzel megvenni ezek a romantikus apro gesztusok amik megfognak -anno bélàba is de megvàltozott
2018. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyrészt igen, mi másért választana egy dagit egy jó pasi helyett?


Teljesen korlátozott agyu gyerek, olyanról hogy személyiség nem hallottál?

2018. márc. 18. 09:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, gazdag a fickó és megvette kilóra a nőt. :) Minden nőnek megvan az ára, van aki sokat kér, de beadja a derekát. :D
2018. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 és van olyan, aki soha nem adja be a derekát a pénz miatt
2018. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!