Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteniek miért mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteniek miért mondják, hogy a lányoknak/nőknek komoly kapcsolat kell?

Figyelt kérdés

Bármint amikor feljön, hogy a lányok könnyebben találnak interneten kapcsolatot, mindig azt szokták írni: csak testit.

De én elég sokat ismerkedtem neten lányokkal és ha pontos statisztikát nem tudok, de egyikőjük sem gondolkozott ilyesmin.

Amikor megemlítettem, hogy én azt keresek, mindig mondták: hát ők nem. Barátot, beszélgetőpartner stb mindent, csak társat nem.


Szóval azért ez elég érdekes érv, hogy a lányoknak komoly kapcsolat annyira kellene. Hisz amikor beszélsz velük mindig modnják hogy nem akarnak.


Szóval nem értem a felháborodottságot a nők részéről: A férfi csak azt akarja (attól függetlenül hogy én nem).

Hisz a női fél sem akar elköteleződni senki mellett sem. Véleményem szerint itt kezdődnek amúgy a bajok.


2018. máj. 10. 13:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
igazad van kérdező,meg amikor felraknak bugyis képet azt oda írják komoly kapcsolatot keresnek :D
2018. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
amúgy mindenki mást akar,valamelyik nő csak bacni akar,nyilván nem fogja bevallani,valamelyik komolyat,valamelyik egót növelni jár fel netre,valamelyik szórakozni
2018. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

"Az itteniek miért mondják, hogy a lányoknak/nőknek komoly kapcsolat kell?"

Nem törvényszerű. Közülük is vannak akik csak szexkapcsolatot.


"Bármint amikor feljön, hogy a lányok könnyebben találnak interneten kapcsolatot, mindig azt szokták írni: csak testit.

De én elég sokat ismerkedtem neten lányokkal és ha pontos statisztikát nem tudok, de egyikőjük sem gondolkozott ilyesmin."

Ez most úgy értelmezhető, hogy ők sem gondolkoznak testi kapcsolaton, te meg ezt erőlteted.


"Barátot, beszélgetőpartner stb mindent, csak társat nem."

És ezzel mi a baj? Te kizárólag társkeresés céljából állsz szóba interneten? Vagy bárkivel? És még nem vertek meg a férfitársak? (mert ők azért ezt a közeledést kikérnék - hacsak kategorikusan nem kerülsz minden érintkezést férfiakkal).


Én azt nem tudom kijelenteni, hogy minden nőnek stabil párkapcsolat kell. De vannak szép számmal akiknek meg pont az. Ettől a fenti tényen mit változtat: ha szex akarunk azt a sarki kocsmában is össze tudjuk hozni. Ha párkapcsolatot, az ugyanolyan bonyolult ügy mint egy férfinek.

2018. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%

ha szex akarunk azt a sarki kocsmában is össze tudjuk hozni. Ha párkapcsolatot, az ugyanolyan bonyolult ügy mint egy férfinek.


persze hogy bonyolult,hisz 500 férfiból kell kiválasztanotok 1-et :D

2018. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Van, akinek komoly kapcsolat kell, van, akinek nem, nem kell általánosítani.

Nő vagyok, én komoly kapcsolatot szeretnék, de a többi nő nevében nem nyilatkozok, csak a saját nevemben.

2018. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Fura dolgokat írsz.

Nekem nem kell testi kapcsolat, én társat keresek.


Meg nem értem miért vernének meg a férfiak, mert társat keresek... Mindenki azt keres.:D


De a megfigyelésem lényege, hogy majdnem az összes lány azt mondja hogy ők nem akarnak kapcsokatot.

Csak az itteni közvélemény úgy állítja be a nőket, mint akik csak komoly kapcsolatot keresnek és szegényeket mindig átverik.

De mint írtam bármelyiktől megkérdeztem, egyik sem akart kapcsolatot.:D

2018. máj. 10. 13:40
 7/28 A kérdező kommentje:

Én nem akarok általánosítani. Tőlem ez nagyon távol áll.

Viszont amikor rengeteg lánnyal beszélgettem.

És amikor olyan statisztikák jönnek ki, hogy 99/100 nem akar kapcsolatot, akkor hiába nem akarok általánosítani.

Ott azért már elég torzultak az arányok, ahhoz hogy személyekről lehessen beszélni.

Ez tömeges jelenség. Pont ez a lényege.

2018. máj. 10. 13:43
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

"De a megfigyelésem lényege, hogy majdnem az összes lány azt mondja hogy ők nem akarnak kapcsokatot. " - És minden nőt megkérdeztél?


Mellesleg csak mert valaki komoly kapcsolatot akar:

- nem fog leállni az első jöttmenttel, aki azt mondja, hogy ő komoly kapcsolatot akar, mert előbb meg kell ismerni egymást, hogy egyáltalán összepasszoltok-e,

- attól, hogy mondjuk valakivel nem működne kapcsolat, még lehet beszélgetni, barátkozni, ha valaki ettől nem zárkózik el teljesen, mert lehet egy barátság is értékes, ráadásul egy ismeretség révén is megismerhetsz valaki mást, akivel meg működhet a kapcsolat is, még ha azzal, akivel elkezdtél beszélgetni, vele nem működne, ilyen is van.

2018. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
"És amikor olyan statisztikák jönnek ki, hogy 99/100 nem akar kapcsolatot," - Melyik korosztályból?
2018. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%

Mondok még valamit.


Például szakítás után a hátam közepére sem akartam párkapcsolatot, de akartam beszélgetni másokkal, ezért felmentem társkeresőre.


De volt, hogy valaki éppen tetszett, de vele nem jött össze a dolog, ezért felmentem társkeresőre, hátha összejön mással, de nem jött össze, mert csak ő járt a fejemben.


Vagy például én úgy állok hozzá, hogy először beszélgessünk, nem ígérek semmit, és akkor a másik fél lerohan ismeretlenül idióta bókokkal, miközben még nem is ismer, az ő fülében már ott zúgnak az esküvői harangok, túlmisztifikálja a beszélgetésünket, mikor én még csak puhatolózok, hogy egyáltalán van-e értelme a beszélgetésen továbblépni, és akkor ilyenkor én szépen visszavonulót fújok, hogy hagyjuk egymást, mert nekem ez túl gyors. És igen, én is volt, hogy elcsesztem és túl gyors voltam valakinél, szóval én is estem pofára, de megtanultam lassítani, és ez szerintem fontos.

2018. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!