Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érdemes komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemes komoly kapcsolatba vágnom ha ezeket érzem?

Figyelt kérdés

Nyűgként élném meg ezeket a közös programokat, mint:


-jópofizás a párom környezetében lévő emberekkel (értsd:nem vágyom a társaságukra/összejövetelekre)

-nincs szükségem romantikus vacsorára, színházra stb. (közös séta jöhet)

-nem vágyom sűrű személyes időtöltésre együtt, (értsd: együtt otthon)de arra igen, hogy írjunk egymásnak naponta, mivel az előbbiek ellenére kedvelem.


Ebből azt szűröm le, hogy csak nyugalomra vágynék, ketten töltsük el azt az x időt a kégliben. Bocsi ha zavaros.


Ez olyan, mintha egy szexkapcsolatban lennék nem, vagy mire véljem?



2018. márc. 16. 09:55
1 2
 1/14 Izabella220 ***** válasza:
77%
Hát az a baj ezzel, hogy olyan párt kellene ehhez találnod, akinek nincsenek nagy igényei.Egy ideig müködne is talán de nem sok ideig.De az is lehet, ha beleszeretnél egy olyan személybe aki miatt képes lennél akár változtatni is.Egy kapcsolat csak kompromisszumokkal müködőképes.
2018. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudtommal a férfiaknak nincsenek túl nagy igényei :)
2018. márc. 16. 10:01
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát tény hogy semmi olyan kapcsolat nem lenne akkor neked jó, ami tényleg a kapcsolat esszenciájáról szólna: Sok időt együtt tölteni SZEMÉLYESEN, megismerni a másik életét, barátait, közös élményeket gyűjteni, erősíteni a szövetséget.


Velem biztos nem passzolnál, mert nekem az ellentettje számítana a fentieknek:

- Én élvezem és fontos nekem is, ha párom vagy saját ismerőseivel/rokonaival töltünk időt

- Nekem számít a változatos, minőségi idő, én szeretek eljárni, élményeket szerezni

- Nekem számít a fizikálisan együtt töltött idő, csak így lehet igazán elmélyíteni a kapcsolatot

2018. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vágysz rá, nem kell erőltetni.
2018. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy szerintem ha valakibe igazán szerelmes leszel, akkor minden percben vele akarsz majd lenni. Hiába gondolod most azt, hogy nyűgnek éreznéd, nem így lenne.
2018. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben megbróbálom pontosabban leírni:

"időt együtt tölteni SZEMÉLYESEN, megismerni a másik életét, barátait, közös élményeket gyűjteni, erősíteni a szövetséget." ezzel nem mennék szembe, nekem is számít.

Ha mesél róluk, azt szívesen és érdeklődően fogadom.

Én is előnyben részesítem a változatosságot, monoton dolgok destruktívan hatnak egy párkapcsolatra.

Közös programra szívesen elmennék pl sétálni, futni, (ahol csak ketten vagyunk) nagyritkán egy hétvégi fürdőzésre, de nem mennék ilyen beülős helyekre.


Szeretném és vágyom a társaságára, (csak a heti több nap együttlétre nem) de olyan érzésem van, mintha valami blokkolna a kibontakozásban.

Miért?

2018. márc. 16. 10:10
 7/14 anonim ***** válasza:

#6

Korábbi rossz tapasztalat miatt?

2018. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nincs rossz tapasztalat, az a furcsa, hogy eddig vágytam a "normális" párkapcsolatra. Most meg nincs igényem arra, ami ezzel együtt jár.

Hasonlót tapasztalt már valaki és rájött az okára?

2018. márc. 16. 10:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Esetleg túl fiatal vagy?
2018. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
22..
2018. márc. 16. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!