Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több 18-20 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több 18-20 év körüli srácot látok autóval, mellette a nő, pedig állítólag a fél ország éhezik, meg állítólag a nők nem az anyagiakat nézik?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Vannak, akik kulfoldon dolgoznak.

Vannak, akik kolcsonkerik a szuleik autojat.

Vannak, akik kapnak a szuleitol autot.

Vannak, akik meg tudjak venni itthoni fizubol - mert jol keresnek, vagy mert nem fizet lakbert, mert meg otthon lakik.

Ezer variacio van.

A buszon is ulnek lanyok a fiuk mellett, gyalog is setalnak lanyok a fiuk mellett, csak oket nem veszed eszre, mert nem akarod.

2018. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az autó a szülőké lehet, a csaj meg messze nem biztos, hogy az autó miatt van a sráccal. Ennek az egésznek pedig semmi köze az ország gazdasági helyzetéhez.
2018. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Egy átlag embernek is lehet Mercije, BMWje vagy Audija amivel már menőnek és gazdagnak lehet tűnni. Ehhez sokan hitelt vesznek fel, lízingelnek. Ugyanakkor te azt nem látod amikor a lepukkant albérletében azon agyal hogy hogyan fogja előteremteni a másnapi kifli+zacskóstej kombóra a pénzt. Az esetek többségében a látszat az nem tükrözi a valóságot. A nők meg akikkel épp vannak, többnyire alkalmiak. Az ilyenek csak azt veszik figyelembe amit épp látnak a srácon, mert az jampiságot sugároz. De amely lány ezekkel összeáll, annak annyi esze is van. Jöhetnek a mínuszok, de ezzel most senkit nem akartam megbántani.
2018. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Hihetetlen, hogy valaki ezt az autó+nő témakört minden retkes nap ki tudja írni vagy 10féle módon... Ennyi energiát tennél az életedbe, talán meglenne neked is.
2018. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Arra nem gondolsz,h a noe a kocsi??? ....
2018. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt 18 évesen 19 éves barátom, aki néha kölcsönkérte a szülei autóját, így el tudtunk menni messzebbre is. Egyébként meg busszal jártunk. Kicsit később már én is használtam apukám autóját, bár akkor még elég beszari voltam a vezetéshez.
2018. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők MÉG MINDIG nem homogén halmaz. Attól, hogy vki pénzéhes, a másik még mondhat igazat, ha azt mondja, hogy őt nem érdeklik az anyagiak.
2018. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgy megnéznélek titeket élőben, hogy mennyire nyomik vagytok. Képesek vagytok napi 100 kérdést kiírni ugyanarról a témakörről, mindig a pasi-kocsi (BMW)-nő kombináció. Amúgy ma láttam a buszon egy csajt, aki a pasija ölében ült. A BMW biztos a garázsban pihent közben, a csávó meg milliomos volt és a csaj csak a pénzéért volt vele.
2018. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Igaz, én már 26 éves vagyok, de rengeteg volt általános iskolás osztálytársamnak van már évek óta autója. Többségük nem tanult tovább, sokan mentek szakmunkásképzőbe. 18 évesen végeztek a sulival, elmentek egyből dolgozni és vettek maguknak valami használt tragacsot pár év múlva, amit tuningolnak. Persze azóta is otthon laknak anyucival, meg apucival, azért úgy nem olyan nehéz összegyűjteni egy használt autóra.
2018. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Miért, az a nő, aki be mer ülni egy autóba, amit egy férfi vezet, az már pénzéhes? Jézusom, hol tartunk...
2018. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!