Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet csinálni az "egyszav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni az "egyszavas"illetve nem érdeklődő, max visszakérdező emberekkel a társkeresős chateken?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen ,szűz ,béna antiszociális pasi itteni panaszai alapján fogalmazódott meg a kérdés. Jártam én is îgy.Ha nem tetszik valaki akkor miért îr vissza neki a másik. Főleg :"kedves vagy" ....pozitîv visszajelzéseket. Aztán nem beszélget,csak várja a "csodát". Max visszakérdez : "és te?"és neked".
2018. máj. 11. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A lepontozás garantált, de leírom: Egónövelés. Egy csomó nő ismerősöm mondta, hogy azért van tinderen és azért beszélget srácokkal, hogy feldobják az önértékelésüket.
2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es felpontoztalak de cserébe még 1 választ kérek. Ez így beszélgetés? Ha kérdezek válaszol 1 szót aztán csend?
2018. máj. 11. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ignorálni, leginkább. 10 beszélgetésből legalább 8 ilyen (azokról nem is beszélve, akik egyáltalán nem válaszolnak). Írsz 1-2 mondatot, erre jön 1-2 szavas válasz. Írsz megint 1-2 mondatot, megint 1-2 szavas válasz. Esetleg smiley. Aki lusta gépelni, mégis mit akar?
2018. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ami még talán ide való. Aki feltesz 5értelmes képet. És 3ertelmes mondatban bemutatkozik,10kedvelést megad annak lehet îrni ehhez kapcsolódóan. De aki azt sem az mit akarhat vajon??
2018. máj. 11. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen te miért görcsölsz? Hagyod a pitába és kész. Miért vergődsz ilyenek, ha egyszer nem érdekled? Kellemetlen, de ez van.
2018. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5ös olyan vagyok ,ha valamit nem tudok akkor kiderîtem
2018. máj. 11. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a kérdező a zöldet! :)

A lepontozók meg már meg is jöttek és két válaszra is nyomtak páran pirosat. Komolyan érdekel: Az itteni női felhasználók úgy képzelik el a társkeresést, hogy tele van tökéletes nőkkel minden? Mert akármikor olyan hozzászólást látok, hogy valaki teljesen normális hangnemben leírja a tapasztalatát, azonnal lepontozzák.

2018. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!