Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire hihető, ha egy csinos, dekoratív nő ilyet ír a társkeresős bemutatkozójában?

Figyelt kérdés

Társkeresőn találtam egy női profilt, a harmincas évei elején jár a hölgy, tök jól néz ki, formás, hosszú barna haj, minden fotóján kedves mosoly. Megkapó a hölgy a fotók és a körítés alapján is. A bemutatkozásában a következő olvasható:


"Nem érdekel a külsőd, az anyagi helyzeted, a státuszod, a munkád, az autód, hány haverral vagy körbevéve: csak egy dolog érdekel - tudsz-e őszintén, feltétel nélkül szeretni. Kérlek, csak ebben az esetben jelentkezz."


Szerintetek hihető ez egy csinos nőtől? Nektek mit sugall, ha egy nő ezt írja magáról? Sokat csalódhatott? Kiábrándult? Vagy szimplán annyi, hogy egy férfinál csak a belsőt nézi, szerelmet keres? Mi a véleményetek erről?



2018. ápr. 8. 08:33
 1/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
39%
Semennyire! Fake profilnak gondolnám.
2018. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Üres púder. Valamivel el kell adnia magát, de amúgy süket duma. Badoo-n is érdekes mód majdnem minden lány csak és kizárólag komoly kapcsolatot keres. Ez persze nem zárja ki azt, hogy hetente három különböző kigyúrt pasi ágyában rakják szét.

Társkereson felesleges bármit elhinni a nőknek, az sem igaz amit kérdeznek. Bár igazából alapból sem érdemes adni a szavukra.

2018. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Leírt mindent, erre itt vagy...kérdezd meg tőle, nem fog elzavarni, ha mégis, akkor meg kamu volt.
2018. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem is a női elvárásokkal van gond.

Hanem azzal, hogy ha tényleg szép a napi száz jelentkező férfi között te úgy sem fogsz kapni soha a szeretetéből.

Lehet ezer normális nő a világon, ha nekem sosem jut egy sem. Mivel ez a trend, hogy életemben nem voltam nővel, meg szerintem nem is leszek.

2018. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, nőként válaszolok, szerintem csak kiakadt a sok hülyétől.
2018. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Ahha :)

Év kamuja :D

2018. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Semennyire. A legtöbb nő ezt mondja magáról, de mindig kiderül, hogy óriási kamu.
2018. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Elhiszem, hisz nő vagyok. És megértem, ha egy csinos nő UNJAAA!!!!!! ha a legtöbb (és egyben) buta kan, azt hiszi ha a bmw slusszkulcsát tekergeti az ujja körül, máris elalélunk. Na ez az üzenet szerintem nekik szól, illetve a saját frusztráltságát írja ki. Normális esetben ő is tudja (ha tudja) hogy így normális pasit nem talál, tehát ez üzenet. Előbb utóbb ha lenyugszik lecseréli. Mert tekintve az itteni üzeneteket, biztos, hogy ott is megkapja a magáét, és a legjobb mi ilyenkor történhet, oly mértékben csalódik az egész társkeresőben, hogy előbb utóbb törli magát, és mivel jól néz ki, félni valója nincs, hogy nem talál partnert. Tehát maximum a ti hiúságotokat legyezgetheti ez az eset, hogy no lám, még a jól kinéző ember is "milyen hülye"...nevessünk vagy szörnyülködjünk együtt...
2018. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 8-askánál a pont :-)

Igen, a sok hülye kan tényleg a frázisokkal akar csajozni :

BMW-elődjákmagukat-nagyotmondaniakaróalfahímtempó-felemeltorralrapliznakétteremben.

De lehetne folytatni.

2018. ápr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!