Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresős női profilokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresős női profilokat böngészve meglepően sok hölgy írja a bemutatkozójában, hogy a kisfiús arcú pasikat szereti. Tényleg ennyire vonzóak a nőknek a kisfiús vonások?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A férfiaknak is vonzó a kislányos pofi.

Gusztus dolga.

2018. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem tud tetszeni mindketto verzio. :D

Jelenleg is kisfius arcu pasival ismerkedek, 24 eves, de 10-et siman letagadhatna. 😂

2018. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Ez a legnagyobb hülyeség, élőben senki sem tartja vonzónak őket. :)

Én kb. 5-7 évet letagadhatok arca, de ezt le se xarják a nők, sőt még inkább hátrány. :) 39f

2018. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Igazából én sem értem, mi a vonzó abban, ha egy pasi évekkel - akár sokkal is - fiatalabbnak látszik a koránál. És a nők hangoztatják, hogy az érettség meg a sárm mindenek előtt :D
2018. márc. 23. 10:47
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

En azt tudom mondani, mindkettonek megvan a maga szepsege.

A ferfiastol elalelsz, annyira szexi tud lenni, a kisfius meg egyszeruen hihetetlen cuki tud lenni, de jo ertelemben (szamomra).

2018. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Hidd el, hogy nem. Nekem nincs férfias arcom, és tudom.
2018. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2018. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 :-DDD
2018. márc. 23. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ. Az a baj, hogy nem lehet minden “kisfiús arcú pasiról” beszélni. Elvileg nekem is bejönnek, de nem mindegyik!!!! Kisfiús pasi is lehet ronda is meg lehet szép is. Nem mindegy, hogy te melyik vagy. Láttam kisfiús srácot, akiért odavoltam, de olyant is akit rondának tartottam.

Tehát ha valaki kisfiús arccal nem vonzó, annak más okai is lehetnek.

2018. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Meglepoen sok?

Egy darabot nem lattam.

2018. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!