Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányok! Ti hogyan találtatok magatoknak párt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Többnyire internet.

Pedig járok társaságba is idõnként, de érdekes módon eddig ott nem alakult semmi:D

2018. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Sehogy mert nem keresek “párt” (nem szeretem ezt a kifejezését )

Nekem tökéletesen megfelel egyedül.

2018. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

#2 Komolyan ki nem sz*rja le-,-

A kérdés szerintem azokra vonatkozott, akik keresnek.

2018. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nyári munka kapcsán. Egy ugyanilyen introvertált srácot találtam.
2018. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Interneten nem szeretek ismerkedni, így marad a hétköznapi élet, és az a néhány alkalom, amikor társaságba, eseményre megyek.
2018. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Az elso paromat barati tarsasag altal ismertem meg, a masodikat egy buliban. Most pedig tarskereson probalkozok. :)

21l

2018. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

#3 téged ki kérdezett? Leírtam a véleményem amit lehet

Köss bele másba kösz!!!

2018. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Egy koncerten, baratnom baratjanak a baratjaval.
2018. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2018. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Azok a nyomingerek akik nem talaltak hasznosnak a valaszomat elaruljak miert? Felteszem az a bajuk, hogy ha en koncertekre jarok akkor nem is vagyok igazi introvertalt. Eltalaltam? Felhivnam a figyelmuket ra, hogy introvertaltnak lenni nem azt jelenti, hogy depressziosan bevonulok az elsotetitett szobamba es nincsenek emberi kapcsolataim, nem szorakozok, pusztan annyit, hogy kevesebb, de melyebb baratsagokra torekszik, nagy igenye van az egyedul toltott idore, nem hangado, nem partiarc, ilyesmik. Az introvertalt mindent egy kicsit alacsonyabb fordulatszamon csinal es szuksege van az egyedul toltott idore a regeneralodashoz. Hamarabb kimerul, de nem lelki beteg, nem gyava, nem onbizalomhianyos, nem csak a konyvek kozott el, vidam, stb. Nem egy halalvagyo kis nyomigyerek, akit senki nem szeret es aki nem szeret senkit, dog unalmas es csak a hobbija erdekli. Nem attol leszek introvertalt, hogy soha nem megyek emberek koze.
2018. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!