Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált lányként esélytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányként esélytelen párt találnom?

Figyelt kérdés

Hiába mondják majd itt sokan, hogy az ilyen lányokat szeretik, mert ez sajnos nem igaz. :/


Sok srácnak tetszem, randira is szoktak hívogatni, szexre is sokan bepróbálkoznak, de ennél tovább sose jut el a dolog, és az én hibámból. Nem vagyok már szűz, voltak pasijaim, de kevés, és azok is inkább csak tapasztalatszerzésnek volt jók.


Beszélgetni lehet velem bármiről, és szinte mindenkivel megtalálom a közös hangot, barátságos vagyok, viszont magamról nem nagyon mesélek, csak felszínesen. Egyrészt azért, mert kevés emberben tudok megbízni, másrészt sosem voltam az a fajta, aki fossa magáról a szót, mivel tudom, hogy a kutyát nem érdekli, és egyébként is csendes, nyugis típus vagyok.


Csak így meg megkapom azt, hogy semmit sem tudnak rólam, nem nyílok meg, de hát nem is kérdeznek semmit, így nem is fogok mondani semmit... Meg azt is mondták már többen is, hogy túl komolyan veszem az ismerkedést, görcsös vagyok... De ez azért van, mert félreértenek. Én nem ráakaszkodni akarok a másikra, és nem is azt várom, hogy 0-24-ben nekem írogasson, hanem annyit, hogy ha már beszélget velem, akkor tegye normálisan, és ne úgy, mint egy bunkó, illetve, én szeretek sokat találkozni, de hát sosem ér rá senki... Én szeretek komolyabb témákról is beszélgetni, de erre se vevők sokan.


Az a baj, hogy a hozzám hasonló személyiségű srácok meg nem tetszenek. :(

Mit tehetnék ez ellen? Úgy érzem, hogy engem senki sem ért meg. :S


20L


2016. szept. 1. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy milyen vagy, normális párt sosem egyszerű találni senkinek sem. Általában...
2016. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem se igaz. Az ilyen lányokat nem szereti senki.
2016. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Összegezzük: sokan akarnak, de ők neked nem kellenek, mert másmilyenek. Ám azok se kellenek, akik hasonlóak.


megoldás? rinyáljunk kétnaponta a gyakorin, hogy jaj de rossz nekem, mert esélytelen vagyok.


taps taps

2016. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pont, hogy visszautasítani szoktak sokan a személyiségem miatt.
2016. szept. 1. 15:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyel nyitottabb es beszelj magadrol. Ha ugy allsz hozza hogy ugy sem erdekel senkit, akkor nem is fog.
2016. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"voltak pasijaim, de kevés"

Mert szerinted az értékesebb, akin átment egy focicsapat?

Ezért nem kellenél.

2016. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy a hozzám hasonló személyiségű srácok meg nem tetszenek." Akkor szedd össze magad egy kicsit, mert ha neked nem tetszik másokban, az ami benned is megvan, akkor mit vársz? Milyen alapon várod el, hogy benned meg kedveljék ugyanezt?


Ismerem ezt a "én nem nagyon beszélek, csak ülök és hallgatok" típust, nehéz és fárasztó szórakoztatni egy idő után. Ha te nem szeretsz/akarsz mesélni magadról, akkor mégis miről beszélgetsz a randikon?

2016. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem kellenek folyamatos kérdések ahhoz, hogy egy beszélgetés jó legyen. Ha van elég intelligencia a másikban, nyitottság, játékosság, akkor egyik mondantól a másikat tovább tudja a másik ember fűzni. Ez nem egy állásinterjú, ahol faggatni kell a másikat, az már régen rossz. Szóval tényleg eressz le kicsit, nem kell cirkuszi majomnak lenned ahhoz, hogy érdekelj egy férfit. Nem sráot írtam, hanem férfit. De ahhoz nőként is kell viselkedni, nem sértődött kislányként.
2016. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Introvertált fiúként még nehezebb a dolog, Kérdező, tapasztalatból mondom. Lányként még mindig könnyebb kapcsolatot és sexet találnod, mint fiúként.
2016. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
En kivancsi lennek erre. Lenne kedved nagyvonalakban ismerkedni?
2016. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!