Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jöjjek össze vele? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele? Van esélyem? FONTOS

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk.Hétvégente találkozunk.Nagyon megtetszett sőt ő az első fiú aki eddigi életem során megtetszett eddig soha senki és össze akarok vele jönni.Sosem voltam az a szerelmes típus de megtörtént.Nagyon jól elvagyunk,van mindig közös téma,tartalmasak a beszélgetéseink,elviccelődünk együtt.Szeretnék vele kapcsolatot,közös jövőt is akár.Ha találkozunk sokat beszélgetünk,télen mikor fáztam megfogta a kezem és melegítette vagy ide adta a felsőjét.Sokszor fogta már meg a kezem arra hivatkozva,hogy hideg de nem engedte el csak ha én elhúztam.Egyik este kézen fogva sétáltunk haza úgy hogy össze fonódtak az ujjaink nem az átlagos kézfogással.Szerintetek van nála esélyem?Ő úgy tudja csak barátként gondolok rá.Legszívesebben átölelném és megcsókolnám de az utóbbi elég nehéz lenne ugyanis én 160 centi vagyok ő meg 196.Vannak fiúk akik udvarolnak nekem és ő ezt tudja is de nem tűnik úgy,hogy zavarná egyszer akadt ki ezen amikor egy csávó nagyon rám nyomult és ő elküldte mondván,hogy ő az én barátom.Aztán leszidott.Sokan mondták jöjjünk össze de mi mindig elvicceltük.Pedig valójában én is ezt akarom.Szerintetek van esélyem?Vagy csak baráti kapcsolat?Hogy jöjjek össze vele?Mit tegyek?18/L 21/f

2018. máj. 12. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A kezeddel nem éred el a fejét, hogy odahúzd magadhoz miután elépenderülsz valamelyik kézen fogva hazasétálás közepette? A másik kezeddel még foghatod a kezét közben, ha félsz elengedni. Édes szíveim, de cukik vagytok.
2018. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mi van akkor ha ő nem akarja,hogy meg csókoljam? :/
2018. máj. 12. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondold hogy szeret veled kézen fogva sétálni, de ellenére lenne, hogy megcsókold?
2018. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Gondolod, hogy...
2018. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálhatom :) További tanácsokat/tippeket még elfogadok :) Köszönöm az eddigi válaszokat is!
2018. máj. 12. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit elvicceltem... De most tényleg, mi olyan nehéz ezen? Egyértelmű, hogy tetszel neki, miért sétálgatna veled kézen fogva különben? De ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor kérdezz rá nyugodtan, hogy el tud-e képzelni többet is veled kézfogásnál... Pl. egy csókot...
2018. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon zavarban leszek az biztos de sebaj megkérdezem :D És ha nemet mond akkor majd kihozom valahogy a dolgot,de remélem kellemesen csalódok majd és végre megszeretgethetem nagyon :3
2018. máj. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!