Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan úgy, hogy nem elsődleges a külső társkeresés során?

Figyelt kérdés
Többször is láttam már olyan válaszokat és pontozásokat, amikből az derült ki, hogy az illetők szerint a külső nem könnyíti meg a társkeresést vagy nem számít különösebben. Az ilyen emberek miért gondolják ezt? Jártak már ronda emberrel? A környezetükben volt ronda ember, aki népszerű volt az ellenkező nem tagjainál?

2018. máj. 13. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Örülj neki, hogy nem tolókocsihoz láncolt béna vagy. Képzeld, nekik milyen lehet. És köztük van, akinek van társa.
2018. máj. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Jaguar elég taszító. A kisugárzása,látszik hogy belülről rohad. Az arca is fogyatékos.
2018. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Persze, én örülök. Nem is erről van szó. Mégsem állítom azt, hogy az ismerkedésnél nem számít a külsőm vagy a másik külseje. Azt sem állítom, hogy rossz külsővel nem találhat valaki párt. Egyszerűen nem látom a kérdésben leírt válaszok mögött a tartalmat.

Pl. volt egy válaszoló, aki hangzatosan előadta, hogy neki a külső nem számít. Páran neki is ugrottak, kialakult egy veszekedés. Végül privátban küldött képet az állítólagosan "ronda" exéről, aki egy kifejezetten helyes férfi volt.


#2: Öhm... Ne haragudj, de most hogy jön ide ő?

2018. máj. 13. 01:34
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Iiiiiiiiiiiiiiissssssssttttttteeeeeeeeennnnnneeeeeemmmm.


Arra nem gondoltál, hogy ezek a válaszolók sem valami szépek? Akkor meg miért ne akarnák elfogadni mások kissé elõnytelrnebb külsejét?? Igen, jártak más ronda emberrel biztosan, mi ebben a csoda???

2018. máj. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

“..népszerū volt az ellenkezõ nem tagjainál?”


Gondolom ez nem ugyanaz, mint a társkeresés. Nem csábítóan flörtölõ nõhajhászokról beszélünk. Ha valaki ronda is, még találhat egy olyan személyt, aki elfogadja õt, nem kell ehhez népszerūnek lennie.

2018. máj. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nőknél többet nyom a latba, hogy férfias legyen a személyisége. Nyilván a külső is számít valamennyire, de elsődlegesen nem annak kell a legnagyobb ütőkártyájának lennie egy férfinak.

Persze a magabiztos, férfias személyiséget is nehéz elérni, sok gyakorlás kell hozzá.

Viszont a férfiaknak leginkább a nő külseje számít. Ezért van az hogy vannak nők akik tévesen azt hiszik pl. hogyha diplomájuk van, vagy bármi, akkor értékesebbek, holott nem, mert az semmit nem tesz hozzá a vonzalomhoz.

Mi férfiak amúgy azért gondoljuk sokan, hogy a külső a legfontosabb, mert magunkból indulunk ki, és mivel mi vizuális típusok vagyok, ezért az hisszük, hogy a nők is elsődlegesen azok.

2018. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem gondolják, csak ide írják. Álszentség, semmi több.
2018. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#4: De, gondoltam rá. Pár emberrel ismerkedtem az oldalon és egyáltalán nem voltak rondák. Továbbá sokszor az ilyen jellegű válaszolók szépnek és csinosnak írják le magukat.


#5: Népszerűség terén nem szakmai sikerre gondolok, hanem társkereséssel kapcsolatosra. Pl. a jól kinéző emberek népszerűek a másik nem tagjainál, sokan akarnak velük ismerkedni.

Szerintem is találhat egy kevésbé jól kinéző ember is olyat, akinek tetszik, de ritkábban és kevesebb embert.


#6: Ilyesmi válaszokat is értek a kérdésem alatt. Van ronda ismerősöm, aki nagy önbizalommal vetette bele magát az ismerkedésbe és semmi eredménye nem lett a dolognak.

Mire alapozod, hogy a férfiaknak a külső a fontosabb? Láttam már tényleg ronda lányokat, akiknek nem volt óriási probléma társat keresni. Velük ellentétben a ronda férfi ismerőseim közül 1 kivételtől eltekintve mind szűz. Sőt, több átlagos srác is.


#7: Ilyesmit érzek én is, ezért lennék kíváncsi a mögöttes tartalomra. :/

2018. máj. 13. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Evidens, hogy a férfiaknak inkább fontosabb a külső, a nőknek meg inkább a férfias tulajdonságok, humor, intelligencia. Annyiban egyébként igazad van, hogy egy csinos nőnek könnyebb lehet maga az ismerkedés, tehát eljutni a randiig, de ez önmagában egy párkapcsolathoz édes kevés, hogyha menekülnek a férfiak, amint kinyitja a száját. Ismerkedés szempontjából előny a jó külső valamilyen szinten, mivel feltűnő, de a továbbiakban nem sokat ér, ha az illető egy ostoba suttyó, és hányadék a személyisége.
2018. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fontos a külső,kár is tagadni. A külső megfog, a belső megtart... Nekem kb. 50-50 % arányban fontos. Nem azt mondom, hogy legyen egy adonisz, de nekem tetsszen a külseje. A fizikai vonzalom fontos a jó szexhez. Nem tudnék lefeküdni valakivel, aki külsőre nem tetszik. A belső ugyanilyen fontos. Lehet valaki külsőre egy ász, ha belül rohad.


25N

2018. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!