Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves leszek és még csak nem is tetszettem soha senki értelmesnek, akik bejöttek ők sem viszonozták az érzéseim. Néha már úgy érzem, hogy ez így is lesz örökre. Tudom, hogy még ráérek stb...de olyan rossz látni más párokat, meg vágyok rá, hogy valaki szeressen , baráti köröm se túl nagy. Szüleim szerint csak túl érett vagyok a kortársaimhoz, de az idősebbek meg nem állnak szóba ennyi idősekkel. Nem tartom magam szépnek, talán innen fakad a probléma ?

2018. máj. 10. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Én meg már lassan 20. De én bízom abba hogy egyszer eljön nekem az kit szerethetek. Ráérünk. Majd olyan 30-35 éves korunkra ráérünk ezen gondolkozni. :D De akkor sajnos már oka lesz. :|
2018. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Hogy nézel ki?

Várd a privátokat.😉

2018. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Ráérünk. Majd olyan 30-35 éves korunkra ráérünk ezen gondolkozni


ja,addig meg hokiz..zon szobája magányába te gyök.ér?

2018. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%

idősebbek meg nem állnak szóba ennyi idősekkel.


legalábbis ha férfi vagy,ha lány,akkor válogathatsz a 10-20 évvel idősebb férfiak közül

2018. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%

Lesz kapcsolatod.

És nem egyedül fogsz meghalni, de ez nem száz dzázalékos.

2018. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2018. máj. 10. 18:05
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
Igen, valószínűleg egyedül fogsz meghalni majd 90 éves özvegyasszonyként, 2 gyereket, 6 unokát és 11 dédunokát hátrahagyva. Van rá 72 éved, hogy a köztes időt kiélvezd... :)
2018. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%

Van rá 72 éved, hogy a köztes időt kiélvezd... :)



és ha nem él addig?te elmebajos

2018. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Hallod teljes mértékben megértelek. A "túl érett vagyok" dologban és hogy az idősebbeknek meg nem tetszessz. Ugyan így érzek és nekem sincs széles baráti köröm de ez az érettséghez tartozik. :) Egyébként mindennek van oka és mindenki megtalálja a maga párját és tudni fogod majd hogy ki lesz az igazi. 21/F
2018. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 peca1000 ***** válasza:
18 éves? Szinte gyerek vagy még :) Menj fel a netes társkereső oldalakra (Randivonal, Csajok és Pasik) a Badoo-t,Twoo-t, Tindert kerüld, ahhoz még nem vagy elég érett. És írj rá a nem páva, félénk pasikra, meg fogják hálálni.
2018. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!