Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a magamy az ongyilkossa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a magamy az ongyilkossag szelere taszitja az embert. Ilyenkor mina teendo?

Figyelt kérdés

Dolgozom, de jovoheten nem kell menni. Van penzem, vettem nagyon draga cipot, ruhat, nadragot, (erre a 3 dologra elbol elment 130k) jol is nezek ki, jokepu vagyok, (nem bekepzeltsegbol, vagy bicskanyitogatasert irom) de mind hiaba, nem lelem oromom semmiben, mert egyedul rohadok mar tobb mint egy eve.

Lekotom magam a munkaval, de kotetlen a munkam, igy van mikor nem kell menni 1 hetig.

Nem megoldas a munkaba olni a dolgokat, de jartam pszichologushoz is. Nem hasznalt. Lehet hasznalt, de megrekettunk egy szinten.

Kapcsolatot szeretnek, maganyos vagyok, tarsra vagyom. Ez a bajom.

Nem tudok ellene tenni, nem tudok osszejonni egy normalis lannyal (mindnek volt valami problemaja, hazudott, szellemilg eretlen volt, orult, vagy pszichiatriai kezelt stb).


Mi ez rajtam? Volt valaki hasonlo cipoben? Mit tett?



2018. máj. 13. 21:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Magany*
2018. máj. 13. 21:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságot, a magány vonzza az ilyen gondolatokat!
2018. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem nézek ki jól. Munkám sincs. Mégis találok normális lányt. Vajon miért? :O

Nem a magány, hanem saját magad taszítod oda, ahova csak akarod.

2018. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, mindenkinek van szar időszaka! Le kell higgadni. Más örülne, ha "csak" 1 éve lenne szingli....

A 130-at, amit feleslegesen költöttél tárgyakra, akár a szegény gyerekeknek is odaadhattad volna. Közhely, de másoknak sokkal rosszabb az életük, mint a tiéd. Kicsit kiléphetnél az önző, egoista világodból és akkor talán nem a drága ruhadarabokat tartanád fontosnak. Bocs, de szerintem addig nem is jön normális nő az életedbe, amíg ezt tartod elsődleges szempontnak, hogy mire cseszed el a sok-sok pénzedet.

Hogy mit kellene tenned?

- Keress valami hobbit, ami lefoglal téged és szereted csinálni.

- Próbálj egyszerűbb életet élni, nem a ruha, a külső számít.

- Segíts másokon, mert adni öröm és hasznosnak is érezheted magad.

- Olvass önismereti könyveket.

2018. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi számít neked normálisnak? Amit itt az egyik válaszoló írt, nem is olyan hülyeség. Oké, van pénz, vannak drága cuccok, jól nézel ki, de belül mi a helyzet? Ne csak a nem normális lányokba keresd a hibát, keresd azt, hogy miben lehetnél te jobb, mondjuk empátia, kommunikáció stb. Ez csak két példa, nem mondom, hogy nálad ezek a problémás területek.

A legutóbbi kapcsolatod pl miért ért véget?


Az öngyilkosságot verd ki a fejedből, én is rossz időszakomat élem, meg is fordult a fejemben nekem is néhány butaság, de szerencsére időben észhez tértem. Beszéld ki magadból a gondokat, az sokat segít.

2018. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ez egy ördögi kör. Jobbat akarsz, de ilyen állapotban a hasonló "hibákkal" rendelkező embereket vonzod be "társnak", amitől még rosszabbul érzed magad és még inkább mélyre süllyedsz. Hogy állsz önmagaddal, rendben van az önbecsülésed? Mert a leírtak alapján nemigen. Mindennek az az alapja, hogy önmagaddal tudj és szeress együtt élni, hiszen ez egész életeden keresztül végigkísér, nem úgy, mint egy másik személy. Gondolj bele, te leélnél magaddal jelen állapotban egy másik személy bőrébe bújva akár pár napot is boldogságban? Ha erre nemleges a válasz, az önbecsülés fejlesztésével kezdj el dolgozni. Azután jöhet bármiféle társas kapcsolat. És még egy: a cipő és ruha jó esetben a legtöbb kapcsolatban sűrűn lekerül, ha érted, mire célzok vele (nem, nem arra, hogy szexszel kezdd, hanem, hogy mindezek a külsőségek nem számítanak - akinek pedig igen, azzal nem érdemes foglalkoznia egy érett férfinek).
2018. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ilyenkir magamat képeztem. Hogyan várhatnám el másoktól, hogy szeressenek, ha én nem szeretem magam, ha én sem gondolom szerethetőnek magam, ha nem teszek semmi társaságit, nem nyitok mások felé, hibásan kommunikálok, téveszméket kergetek, tele vagyok rossz viselkedésmintákkal stb stb...


Nagyon sokat tud az ember fejleszteni magán. És ehhez pont az egyedüllét a legjobb! Előbb magadnak kell tudnod bizonyítani, egyedül kell tudnod jól érezni magad!


Én pl szeretek túrázni, úszni. Sok energiámat lekötöttem ezekkel. Más szabadidőmet esetleg filmezéssel-sorozatozással töltöttem. De amit legtöbbször csináltam, az az olvasás. Rengeteg könyvet arról, amiben fejlődni szerettem volna. Kommunikáció, gondolkodásmód, hogyan viselkednek az emberek. Így nem kell végigjárni a tapasztalati úton szerezhető dolgokat, rögtön lehet kezdeni a jóval. Már csak a jót kellett begyakorolnom. Aztán amikor mentem egyetemre, már sikerült ismerkednem. Eljártam társaságba stb... barátságot nem szereztem, sem kapcsolatot. De már megtapasztalhattam, megismerhettem a többi embert, a világot egy teljesen új és valósabb nézőpontból. Már tudtam ki vagyok, ki az az önmagam, és hogyan-kikkel érezhetem jól magam.

A legfontosabb az, hogy egyedül is tudtam magam jól érezni. Ha találtam egy szimpatikus embert, az csak a ráadás volt. Örültem neki, és ennyi. Aztán vagy volt folytatás, vagy nem. Az élet ilyen... szükségleteink kielégítése tesz boldoggá. Ha tudod mire van szükséged, akkor már nem tévedhetsz el. Asszertív kommunikáció nagyon hasznos.

2018. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huszonéves férfiként én is ugyanígy vagyok.
2018. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

Ment a zold kez mindenkinek. ;) :)

2018. máj. 14. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban is érzed magad, mert hasznosakat írtunk vagy csak ment a zöld kéz? :)
2018. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!