Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a 25-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 25-35 nők elsősorban elvált férfiaknál próbálkoznak, és egyszerűen taszítja őket az, akinek még papíron nőtlenek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem minden nő ilyen. De ezt tőlük kellene megkérdezni. Talán azért, mert már tapasztaltabbak párkapcsolatot illetően. Meg a szex terén.
2016. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Én 25 vagyok és én inkább olyan párt keresek, akinek még nem volt felesége. Engem zavarna a tudat hogy már másnőről azt hitte,hogy ő a nagy ő. (Teljesen más kategória egy ex feleség és egy ex barátnő, számomra legalábbis).
2016. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Remélem ez nem így van! ;)

41f.

2016. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Mivel senki nem akar örök élet meg egy nap a hercegre várni fehér lovon, azzal próbálkozik, akit elé sodor az élet, és független. De azért vannak alapvető elvárások!


Aki 30 felé, (főleg fölötte,) még nem kellett senkinek, azzal valami baj van.

Másrészt ebben a korosztályban nők közt is sok az elvált, és könnyebb megérteni magad olyannal, aki maga is átélte.

Ja, és egyébként amúgy is könnyebb 25-35 közt normális, helyes elvált pasit találni, mint olyat aki "priusztalan", és nem defektes vagy bűn ronda.

2016. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem így van, ráadásul senkinek sincs a homlokára írva, hogy elváltozás.

Én közeledve a 30-hoz normális értéktendű, értelmes férfit keresek, eszembe se jut, hogy elváltozás legyen.

(és szeretném ezt a valakit nem a neten megismerni:-)

2016. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# elvált :)
2016. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem őket keresik, csak ezt dobja a gép. Ebben a korban már nehezebb olyan embert találni aki normális és nem volt nős, mint olyat, akinek nem volt csak kapcsolata.
2016. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem zavar, ha elvált, csak nehéz olyat tanálni ebben a korban, akinek nem volt felesége. Az jobban zavarna, ha gyereke is lenne már.
2016. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!