Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lennétek kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lennétek kapcsolatban nálatok alacsonyabb,175 cm magas, izmos férfival?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

169 centis vagyok, a párom 166 centis (2 éve együtt), úgyhogy engem önmagában nem zavar, ha valaki alacsonyabb, mitn én - HA egyébként normális, és nincs kisebbségi komplexusa.


29n

2018. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tudom, hogy ez mennyire gyakori jelenség, mert a köztudatban, amit az eddigi női válaszok is megerősítettek a nők a magasabb férfiakat preferálják." - A nők többsége alacsonyabb a férfiak többségénél, így ez a jelenség nem meglepő. Most 151 centis földszintes nőként mégis mekkora férfiakat kellene preferálnom, ha nem a magasabbakat? Aki férfiként nálam alacsonyabb, az már törpenövésű (mármint hivatalosan, nem rosszindulatból írom ezt a kifejezést).


Különben hétvégén láttam egy rendezvényen egy párt, a férfi a nő álláig ért kb. és őket nem zavarta a dolog. Egyébként meg ez teljesen szubjektív dolog, van, aki ezt szereti, van, aki azt...


Téged egyébként zavarna, ha te lennél az alacsonyabb? Mert a hozzászólásod alapján azt a nőt nem zavarja a dolog, hiszen ő lépett feléd.

2018. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Nálam alacsonyabb pasival sose kezdenék.
2018. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Most mibõl feltételezed, hogy 175 cm minden nõnél magasabb?
2018. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 alacsonyabb*

félreírtam

2018. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
#10 Ha õ közeledik feléd, akkor mitõl tartasz? Nem tenné, ha nem vonzódna hozzád.
2018. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nem jönnek be az agyongyúrt pasik, plusz 175cm magas vagyok, és a nálam legalább fél fejjel magasabb pasikat tartom vonzónak. Tehát min. 185 felettieket.
2018. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!