Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Miért nincsenek normális férfiak/nők? " Olyan emberek igényeire vagyok kíváncsi, akik már legalább 1-2 éve nem voltak kapcsolatban. Nektek mik az elvárásaitok? Nincs túl sok/magas szerintetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a pontos külső/belső igényekre, akár linkelhettek hasonló férfiakról/nőkről személyiségük vagy külsejük alapján.


Vajon azért boldogtalan sok ember, mert nem ad lejjebb az elvárásokból? Ha lejjebb ad, tud-e boldog lenni?



2013. nov. 11. 01:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Van normális nõ. De nekem inkább ne legyen senkim.


20/F

2013. nov. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Elvárásaim:

- ápolt

- ne legyen divatos

- ne szőrtelenítsen

- legyen hozzám türelme (az nagyon kell)

- legyen benne empátia

- legyen talpra esett

- legyen kitartó

- -||- művelt

- -||- ember(séges)

- -||- udvarias


Bónuszok:

- barkács tudás

- sportolás

- kreativitás

- közös érdeklődés

2013. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Alfonzina köszönöm a választ.


Mit jelent neked az ápolt és nem divatos?

A szőrtelenítésbe a borotválkozás is beletartozik? Milyen testrészeken?


Te cserébe mit nyújtasz? A te külsőd mennyire nem szőrtelenített és divatos? Mennyire vagy művelt, türelmes és emberséges?

2013. nov. 11. 01:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Alfonzína, beletúrnál a hátamon a szőrbe???
2013. nov. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem szeretek elvárásokat támasztani a másik iránt mert abban hiszek mindenki megérdemel egy esélyt, szóval egy "tucatribit" sem fogok lekoptatni szimplán csak előítéletből, lehet ez kicsit naivitás de ez van.

Viszont akkor térjünk rá, tehát elvárások.


Legyen

- ápolt, normálisan öltözködő, kedves, megértő, odaadó (szóval a sablon)

- házias

- NEM hisztis

- ne legyen a divat megszállottja

- ne legyen anyagias

- ne legyen felszínes

- ne hagyja el magát

- viselje el valahogy az időszakos hülyeségeimet (ami komoly kihívás)

- És ugyancsak, legyen empatikus mert én is az vagyok.


Plusz dolgok.

- legyen kissé kocka (közös érdeklődés ugye)

- én legyek neki az első a családja után vagy mellett, ne a barátok/ismerősök.

- mértékkel igyon

- és úgy unblock, értsük meg egymást.


Külső elvárások annyira nincsenek, vagy tetszik vagy nem. Hosszú haj előny, vékony/átlagos/telt testalkat legyen ne sovány/kövér.

2013. nov. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Jagi te örülj ha emberi lány lesz a társad nem egy majomszabású, úgyis több a pasi, szerintem a te génjeid kigyomlálódnak :D
2013. nov. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jaguar köszönöm a választ.


Neked mit jelent a:

normálisan öltözködő

nem divatmegszállott

anyagias

felszínes

elhagyja magát

?

2013. nov. 11. 03:46
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

- normálisan öltözködő: Hosszú nadrág egy szolid felsővel vagy harisnya szoknyával és valamilyen pamutpulóverrel (ősszel/télen ugye). Nyáron ne legyen olyan miniruhában ami szinte nem takar semmit, ne látszódjon ki a hasa sem. Szóval egész egyszűrűen ne öltözzön ribisen.


- Divat: Ne akarja minden hónapban lecserélni a teljes ruhatárát vagy, ha van rá pénze akkor tegye de én ehhez nem járulok hozzá az biztos.


- Anyagiasság: Ugye egyértelmű, ne az érdekelje hol mennyit keresek és ne azt nézze hová mehetnék még több pénzért dolgozni. Együttélésnél anyagiak megosztása ami megint magától értetődő, azaz ne várja el, hogy minden bevásárlásnál/számlafizetésnél én fizessek mindent amíg ő a saját keresetét csak magára költi. Azt hiszem nem mondtam ezzel semmi újat.


- Felszínesség: Ne az legyen a fő problémája az elején, hogy mondjuk szőrös a mellkasom vagy milyen hosszú a hajam, mennyi felesleg van rajtam, stb. Ha később valami nem tetszik neki esetleg rajtam vagy észreveszi, hogy kissé megváltoztam akkor vesse fel de ne várja el, hogy változtassak, hacsak nem valami egészen drasztikus történt, pl. felszedtem +10-15 kilót és már nem tetszem úgy neki.


- Ne hagyja el magát: A fentebb említett dolog. Szóval én sem vagyok felszínes (persze kell, hogy vonzódjak hozzá szexuálisan) ő is figyeljen oda, hogy a külsejét szinten tartsa és ugyancsak ne legyen drasztikus változás. Ő se szedjen fel 10-15 kilót. Az ápoltságra is vonatkozik, ne legyen az, hogy hetekig nem mos hajat és hasonlók.

2013. nov. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elvárásaim hasonlóak az előzőekhez:


- szeresse az állatokat (különösen a macskákat)

- ápoltság, de nem kell túlzásba esni

- ne legyen divatos

- annyira túlságosan ne szőrtelenítsen

- legyen hozzám türelme, beszéljünk meg minden fontosat

- legyen házias, segítőkész

- legyen benne empátia

- legyen kitartó

- legyen művelt

- legyen emberséges

- sportolás

- kreativitás

- közös érdeklődés


Hirtelen ennyi


Igazából azt tudom milyen ne legyen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. nov. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem (vállaltan) magasak az elvárásaim.


Külső:

-Legyen egy fokkal szebb az ördögnél (nincs semmiféle ideálom, az extrém szélsőségekhez nem tudok vonzódni, de sokféle pasihoz tudok vonzódni, ha a személyisége megfog)

-Legyen ápolt, korának, társadalmi helyzetének megfelelően öltözzön


Belső (na itt már viszont magas a mérce)!

-Legyen reális énképe

-Legyen képes szembesülni a hibáival, problémáival és akarjon változni, fejlődni

-A problémákat, konfliktusokat lehessen megvitatni, közösen megoldást keresni rájuk (ne söpörje a szőnyeg alá, ne másokat hibáztasson, a problémát mint a megoldás lehetőségét lássa)

-Legyen intelligens, művelt, jó kommunikációs képességgel rendelkező

-Legyen nagyjából hasonló az értékrendünk, ízlésünk világszemléletünk, társadalmi státuszunk, szexkultúránk (kisebb eltérések persze beleférnek, de a túl nagy különbség sose jó)


Nem vagyok egyébként boldogtalan, és - tapasztalatból tudom - nem lennék attól boldog, ha olyan emberrel lennék, aki nem felel meg az elképzeléseimnek. Próbáltam már, rövid távon feldob, hosszú távon viszont inkább nehézségeket szül, ha lejjebb teszem a lécet...

2013. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!