Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról ha valaki több mint 2 méter? Mennyire befolyásoló dolog ez egy kapcsolatban? Járnátok ekkora sráccal?

Figyelt kérdés
A kérdés rólam szól, valamivel több mint 2 méter vagyok, nehéz olyan lányt találni, akinek megfelelnek ezek a méretek, meg persze aki nekem is tetszik. Ez előny vagy inkább hátrány? Előre is köszi, kort is kérnék:)

2013. ápr. 17. 20:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány,csak kiváncsiságból:

Mennyivel több?

220 vagy,vagy miért ködösítesz? :D

2013. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 dag ***** válasza:
Azért a több mint 2 m az durva! jól kigyurod magad úgy nézel ki mint hulk!:) Lenék én is akkora tesó:)
2013. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mekkora vagy.

És majdnem minden nő azt szereti ha magas pasija van, most, hogy te több mint 2 vagy..nem számít.

19 L

2013. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Figyi ha a barátnöd pici állva lesz*p ... amugy szerintem nem nekem tetszene hogy ilyen magas :).L
2013. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Fekve nem számít :P

Én szeretem a magas fiúkat, de szerintem nagyon hülyén néznék ki egy 2méteres valakivel. Valamivel több, mint 1,5 méter vagyok. De ha egyébként tetszene, egy hullámhosszon lennénk, akkor ez nem lenne akadály.

Viszont van egy csomó magas lány, aki szintén nehezen talál méretben hozzáillő fiút. Kéne nektek valami fórum.

2013. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
Hát inkább legyen valaki magas mint kicsi nem?:D
2013. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez az állva lesz*p dolog sem új poén. Ha valaki ekkora, akkora már unja ezeket a "milyen az idő odafennt?" poénokat... A lényeg, hogy 210-212 cm körül vagyok, nem vagyok egy kifyúrt Hulk, de azért ropi sem:) egyébként 19 vagyok
2013. ápr. 17. 21:11
 8/27 anonim ***** válasza:
Én imádom a magas palinak :) szerintem nagyon jó neked :).
2013. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Háát hogy őszinte legyek, nekem kimondottan bejön ha valaki magas...ha hozzá még intelligens, humoros, hasonló életfelfogású, mint én, és még sportolni is szeret, nálam nyert ügye van:D
2013. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mivel én is elég magas vagyok, számomra csak előnyös, ha magasabb a pasim, így legalább hordhatok mellette magassarkút, amit mondjuk egy nálam max csak 2 centivel magasabb srácnál nem tehetnék meg, mert hülyén néznénk ki :/ Én kifejezetten nálam magasabb pasikat keresek :D 19/L
2013. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!