Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van otthon olvasó sarkotok/kuc...

Van otthon olvasó sarkotok/kuckótok? szeretitek?

Figyelt kérdés
esetleg fotó róla?
2011. ápr. 5. 11:44
 1/5 anonim válasza:
78%
Nekünk a hálószoba van tele könyvekkel, és csak úgy hívjuk, hogy Könyvtárszoba. Párom, ha itthon van, csak ül benne, bámul gyönyörű révülettel, és nagyon boldog, hogy a könyvei között lehet. Olvasó sarok még nincs, de vadászunk egy igazi klasszikus karosszékre, és akkor lesz:-) Persze másra is használjuk a Könyvtárszobát, itt halmozzuk az évezeteket:-) Amúgy meg az egész házunk egy nagy kuckó. Imádjuk. Mégis most készülünk eladni, mert nyomorgat az élet. Ez van:-(
2011. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nincs,pedig ugy el tudnám képzelni,hogy a rengeteg könyvemet egy olyan könyvespolcrendszerbe tenni,aminek a közepébe beépitve egy kis kuckó puha pléddel,kispárnával,padlófűtéssel
2011. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Max a laptopom. Igazi, lapozható, jó illatú könyvekre nincs pénz.
2011. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szobámnak szinte minden szabad fala könyvespolccal van tele. Vettem egy kényelmes fotelt is, hogy majd abban fogok olvasni, de már a vásárlás napján rákattantak a macskáim, én meg azóta is az ágyamon fekve falom a könyveket.:)
2011. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az ágyamban szoktam olvasni. Nálunk rengeteg a könyv, több szobában is több könyvespolc van.
2011. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!