Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni szeretnék egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni szeretnék egy normális fiúval, de elég szerencsétlen vagyok:S félek hogy emiatt kiábrándul belőlem:/ mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve nincs barátom,akik eddig voltak azokkal se volt kb semmi. most végre lehetne egy normális, de félek az érintkezéstől :/ nem engedem hogy megcsókoljanak, lehajtom a fejem és megfeszülök. óvodás korom óta ezzel stresszelem magam :S hogy segítsek magamon? menjek el piálni vele? talán még az se segítene rajtam 17/L
2011. júl. 20. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan tök egyszerű az egész. Ha attól félsz, hogy kiábrándulnak belőled, mert szerencsétlen vagy, akkor tégy ellene! + Önbizalom nem ártana. Ne aggódj, és légy határozott!
2011. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez nálad valami kicsi korodra visszavezethető lelki trauma miatt van??Vagy csak egyszerűen félsz,hogy rosszul csókolsz,hogy elrontasz valamit??

Ha a fiúnak igazán tetszel nem hiszem,hogy az első alkalommal ki fog ábrándulni belőled.Mondd el neki a problémád,ez lenne a legjobb.De ha ezt nem teszed,mondd neki,hogy kedveled őt,és kezded megszeretni.DE!még nem állsz készen a csókolózásra.

Amúgy írtad,hogy volt már barátod.Velük is ugyanez történt??Nem csókolóztál velük??

2011. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmilyen trauma nem ért...fogalmam sincs miért lettem ilyen. :( azért remélem egyszer túljutok ezen, köszi a válaszokat! igyekszem önbizalmat szerezni :D
2011. júl. 20. 23:59
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából lehet hogy attól félek :/
2011. júl. 21. 00:00
 5/10 anonim ***** válasza:
“A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.” (Elbert Hubbard)
2011. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én szeretem a félős, kicsit "esetlen" lányokat ;)

17/F

2011. júl. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
előző voltam... privi? én talán tudok segíteni ;)
2011. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem nyomulok, nem is ismerlek, azt sem tudom hol laksz, de ha gondolod beszélgethetünk erről is vagy csak úgy =) Priviben elérsz 18/F
2011. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem állsz készen érzelmileg, ha még nem csókolóztál, akkor azért van, de ez nem olyan mint a szex, itt senki nem fog rájönni arra hogy még nem csókolóztál senkivel, max azt hiszi hogy félénk vagy és elsőre amugy sem tökéletes egyik fiunál sem, mert össze kell szokni hozzá, ez viszont a szexre is igaz.Én akkor szoktam ezt csinálni, ha nem akarom hogy megcsókoljon, mert nem készültem fel rá vagy erőltetettnek érzem, de akkor szintén ez a helyzet.Remélem tudtam segiteni
2014. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Harb válasza:

Szia!

Terápiás jelleggel eljárhatunk randizni.

Én a nőkkel vagyok pont ugyanígy. Egyszerűen bizalmatlan vagyok, sok idő kell, még meg tudok nyílni a másiknak, és erre ráfeszülök.

2014. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!