Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem saját magamat. Nem tudom, h ez normális vagy csak én vok ennyire idióta. Ez mindenkivel megtörtént már, vagy csak én vok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

egyszerre 4 pasi miatt szenvedek. Az egyik egy kiskori szerelmem, akibe életem végéig szerelmes leszek, pedig ő a világ legnagyobb nőcsábásza, és sajnos engem is sikerült elcsábítania. A második pasi egyszerűen nem tudta megérteni, h én nem tudok minden pillanatban vele lenni, és vele már kb 3-szor összejöttem, de soha nem sikerült, de még most is vágyok arra h átöleljen, h mondjon vmi nagyon szépet. A harmadik pasival egyedül az volt a baj h nagyon messze lakott, és egyszerűen nem tudtuk megoldani a találkozásokat. Ő azt akarta h mutassam be anyuéknak, de persze én hírtelen gyáva nyuszi lettem, és szakítottam vele. Tudom h önzőség, de egyszerűen apuék ezeket nagyon rosszul viselik, és én meg nem akartam h egész nap velem veszekedjenek. De mégis még most is nagyon szeretem őt, és nem tom elfelejteni. A negyedik pasival éppen most kavarok, de ő is elég nehéz eset. Az előttem lévő bnőjei között benne volt az én legeslegjobb bnőm is. :S De én már 3 éve egyszerűen annyira szerelems voltam a pasiba, és nem tudtam ellenállni neki.

kérlek segítsetek


2011. febr. 21. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyik sem szerelem. Egyszerre nem lehetsz szerelmes több emberbe. Szerintem keress egy ötödiket akivel minden jó...
2011. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Te nem szerelmes vagy hanem csak vágysz a szerelemre és erre keresel valakit. Neked 4 jelölted is van (:


Hidd el nem lehet az ember 4 emberbe igazán szerelmes, maximum csak vonzódsz hozzájuk de az már megint egy másik dolog.


Ahogy az első válaszoló is írta, majd jön egy ötödik aki mindent megtestesít számodra és valóban szerelmes leszel. Akkor el fogod felejteni az elöző négyet!:)


L/19

2011. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 22. 15:37
 4/5 mellanka ***** válasza:
Fiatal vagy, es keresed az utad..rengeteg csalodas fog meg erni, mert ezt is at kell elni. Csak akkor tudsz ertekelni egy ferfit, miutan egy jopar pasiban csalodtal. Magadra fokuszalj, neked milyen pasira van szukseged, de tudd azt is, hogy egyik se tokeletes. Ne add alabb sosem, ne itelj elsore, szerelmek jonnek mennek. 30 evesen jot nevetsz majd rajtuk, es jobb fiatalon sokat csalodni, mint 10 evig egy nellett megalkudni, mert anyudek szeretik, te meg nem tudsz viszonyitani, es kitekingetsz, meg akkoris, ha tenyleg o a nagy o.
2019. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Melyik kutatás bizonyítja, hogy nem lehetsz egyszerre több pasiba szerelmes? Nincs ilyen bizonyított élmény. Lehetsz, főleg fiatalon. Teljesen egészséges. Tedd próbára akit akarsz. Ha nem fekszel le vele, ki tart e melletted. Az a gyanúm megoldódik a gondod.
2020. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!