Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen esélyek rendes kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen esélyek rendes kép nélkül?

Figyelt kérdés

Regisztráltam csak úgy kíváncsiságból egy olyan képpel, ami hátulról ábrázol egy férfit.


[link]


Valami ilyesmi jellegű volt a kép.


Mégis, hogy lehet igy kb 2 het alatt közel 20 matchem lett?


Még a többség beszélgetett is velem simán, sőt több lány magától irt és ő először.



Az az erdekes, hogy a többség ertelmes, nem primitív valaszokat adott.

Sőt, kifejezetten arckepet sem kértek elsőre.



Számomra elég meglepő ez a dolog.


A kérdés az, hogyan és mi okból lehetséges a "match" normális kép nélkül?



2018. máj. 15. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a link nekem. :(
2018. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Nem használtam soha még a tindert mert sok rosszat hallottam róla de ez meglepően pozitív. Mivel jobb ha az ember belsőjét ismerik meg elsőnek utána a külsőt. :)
2018. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocs, tényleg rossz a link.


Ez a kép az pontosan: (én is nagyjából így nézek ki)



[link]



Vannak elég urban legendek a tinderről, de sok a fiatal 16-18 éves.

Másrészt az orvostan hallgatótól mindenki megfordul ott.

2018. máj. 15. 19:25
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem szereti a gyk a linkeket...

A linkrovidites meg tiltott.


[link]

2018. máj. 15. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy s.r az egesz. van egy atlagos lany az egyetemen aki bejon es hiaba szuper lajkolom letojja...:( ma pl nem de ki is torolt egybol...:(
2018. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En csak az ismeroseimet szoktam superlikeolni de azt is csak napi egyszer lehet szoval :D
2018. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor a tinderes nők a hátakra buknak. :D De ész nélkül likeolsz mindenkit? Vagy kényesen megválogatod és csak a szép nőket húzod jobbra? Mert nem mindegy. Én nagyon válogatós vagyok, aztán így nincs is sok matchem.
2018. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furcsa, én pl. az ilyen profilokat húzom a leggyorsabban balra
2018. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem mindenkit húztam jobbra.

Ha nem is keresek valakit, akkor is megválogatom azért valamennyire ki kap lájkot.


Pont ma is jött egy új match...


Eddig azt hittem ez egy felszínes szexpartner kereső.

Aztán vannak rajta elég értelmes, és intelligens emberek is.

Ráadásul azt kell mondjam, az a néhány kép alapján külsőre se az, akit bárhol látsz az utcán.



Akiknek írtam, nyilván nem sablonszöveggel, mind válaszoltak is.

2018. máj. 15. 23:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"van egy atlagos lany az egyetemen aki bejon es hiaba szuper lajkolom"


Ha ismered élőben, miért nem élőben próbálsz beszédbe elegyedni vele? Sokkal szimpatikusabb lenne. Simán lehet, hogy azért törölt, mert kínosan érintette, hogy valaki akit élőben ismer megtudta, hogy társkeresőzik. Sokan ezt kudarcként élik meg, itt is lehet néha olvasni olyan véleményt, hogy "csak az van fenn társkeresőn, akinek élőben nem megy az ismerkedés, mert valami gáz van vele."

2018. máj. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!