Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik ez minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez minden alkalommal Tinderen?

Figyelt kérdés

Adott egy alkalmazás ami azért van hogy ha az embereknek tetszik a másik leírása és fényképei, akkor kedveli, majd ha a másik ember szintén kedveli őt, akkor elkezdhetnek beszélgetni.


Szinte minden egyes alkalommal, amikor jön egy match, kezdeményezem a beszélgetést, mert hát én vagyok a fiú. Nem sablon szöveg, nem szia mizu, semmi ilyesmi. Mindenkinek külön szöveget írok.


Viszont ha mind a ketten érdekesnek találtunk valamit a másikban, és likeoltuk egymást, akkor miért érzem a határtalan érdektelenséget az első perctől?


Komolyan mondom, hogy legtöbbször vért izzadva sem lehet életben tartani egy beszélgetést, annak ellenére, hogy a másik ember leírása csak abból áll, hogy írjon neki a másik éd ne legyen unalmas. De egy szavas válaszokkal nem lehet fenntartani egy beszélgetést. Legalább visszakérdezne az illető.


Más találkozott ezzel a problémával? Mit lehetne ezzel kezdeni?


19/F



2018. máj. 2. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tinderen ugyan, hanem randivonal és hasonlókon voltam fenn valamikor régen, de ugyanez megy. A sokadik "nem tudok mit mondani, kérdezz és válaszolok" meg hasonlók után már úgy éreztem magam, mint a HR-es az állásinterjún.


Olyannak írj, akinek van normálisan kitöltött adatlapja (sablonszövegek, pl. Kis herceges idézetek nélkül), hátha az kommunikatívabb.

2018. máj. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

10 évvel ezelőtt különböző oldalakon ugyan ez ment.

Rengeteg kuka, ostoba nő van, hidd el, csak jobban jársz, ha elkerülöd őket.

Én párral eljutottam az ágyig, na akkor eldöntöttem, hogy többet soha.

2018. máj. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Mert a nők nagy része nem elég értelmes ahhoz, hogy beszélgetni tudjon. A korban hozzád illő, fiatal lányok közül pedig szinte egy sem.
2018. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
#3 én pont férfiaknál tapasztaltam ugyanezt...
2018. máj. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Sztem sok no azt hiszi, hogy nem is emberrel beszel, hanem vmi gepnek valaszol, mert eloben is tudnak szofukarok lenni, de ennyire talan nem.
2018. máj. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Hmm... nokent valaszolok , ha nem baj.

Az ilyen ,, szia mizu hello hogy vagy” keresekre en se valaszolok, max ha nagyon unatkozok, de akkor is olyan kabeliberu uzenetet kap a srac, mint amit adott. Legtobbjukkel ennyiben is marad a dolog, de akadt mar olyan is, akivel aztan tok jol elbeszelgettunk, sot talalka is lett.

2 hete tinderezek, ebbol osszehoztam 3 talit, nehanyukkal jokat beszelgettem, de nem lett tobb.

Ahhoz ,hogy lany ne egyszavas valaszokat adjon, neked se sablon szoveggel kell inditani.

A masik, a lanynak is akarni kell ismerkedni.. sajnos hogy ki mit szeretne, azt nem tudod kiszurni.

2018. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tinder, és évekkel ezelőtt volt.

Az az oka, hogy egy nőre sokan írnak. Ti az első levelet tudjátok kimásolni-elküldeni, mi meg a következő három nap párbeszédeit.

Mi a foglalkozásod?

Kit keresel?

Mi a hobbid?

Egyszer leírni se túl izgalmas, de aznap hatodszor már rohadt unalmas, egy hét után ki lehet futni a világból.

Nekem azokból a beszélgetesekből lett valami, akik ki tudtak törni a keretekből. Ahol nem kellett ugyanazokat a sablon kérdés-válaszokat írni, orrvérzésig.

Például egy srác azzal indított, hogy elkérte a tökéletes tükörtojás receptjét, és vitatkozni kezdtünk, hogy könnyű vagy nehéz megsütni. Kiderült, hogy humoros, vág az esze, van bennünk közös.

Remélem, érthető, hogy mit szerettem volna elmagyarázni. :)

2018. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy érzek, mint az utolsó. Nem tinder, hanem badoo, de egyetlen sráccal tudtam elbeszélgetni, aki egy megkövült krokodilkakiról szóló kijelentéssel indított :D A sablondumákra már nem is válaszolok, hogy vagy, milyen a napod, mivel foglalkozol stb, ezek nagyon unalmasak.
2018. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
#8 te a semmi adatlapra mivel inditanal ha szabad megkerdeznem? Guanoval inditson mindenki most amikor egy kep van kirakva a csajnal es semmi mas?
2018. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9: Semmivel nem indítanék, sőt nem is indítok egy üres adatlapra, mert képzeld (dobpergés!!!), én is szoktam fiúkra ráírni, ha azt látom, hogy értelmesen ki van töltve az adatlapja, és vannak közös pontok. Akinél ez nincs meg, az nézhet ki akármilyen jól, nem írok neki. Pont ezért az én adatlapom is ki van töltve, ha valaki semmi azzal kapcsolatost nem tud írni, akkor ez van.
2018. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!