Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne tenni a magannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni a magannyal ha egyszeruen katasztrofa a szerelmi eletem? 24/f

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem megy. Nem vagyok pialos meg bulizos sem szoval itt kizarva az ismerkedes es ugyan tinderen jonnek viszonylag jo szamban a parok egyszeruen nem tudok mar egy talalkozoig sem eljutni mert valamiert elhal az egesz. Bar az se jobb ha talalkozon kozli a lany hogy nem jovok be neki. Viszont en mar kezdek az egeszbe belefaradni es egyre nehezebb nekem hogy keptelen vagyok barmit kezdeni magammal ilyen teren.... Megis mit tegyek hogy barmi sikerem lehessen? Bar en mar ugy erzem keptelen vagyok egy kapcsolatra es sosem lesz mar senkim es magam maradok. :(
2018. máj. 15. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak hobbyt!
2018. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kitaláltam!


Készíts belőle filmet! Ez a téma sokakat érint érdekel. Milyen király lenne egy személy aki megára vállalja Bear Grylls szerepét és próbál kilábalni a reménytelenségből!!! Mondjuk lehetne ilyen youtube műsor, ahol kipróbálod az összes csajozási techinkát, tanácsot.


Akit nem érint jót röhöghet.

Akit érint okulhat, sőt ha lenne sikered egyeseknek példakép lehetnél, reményt adnál.


De a lényeg: ismert lennél és aki ismert annak a neve gyűjti a csajokat!


Problem solved!

2018. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt amit szerettem mar december ota nem csinalhatom szoval duplan megvagyok love...:( na de ez van...kinek mi jut ugye.
2018. máj. 15. 19:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Jo otlet de akkor mar olcsobb lenne szerezni egy ocskavas bmw t xd
2018. máj. 15. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a bmw-viszi a pénzt nem pedig hozza!
2018. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sok fiú szenved ebben. korábbi hozzászólók is mutatják, hogy mennyire nem érdekel senkit sem manapság más problémája. Néha igazuk van benne, de ha nem érdekel más gondja, legalább ne kössenek bele, meg ne csináljanak viccet belőle sztem..


fiúként nehezebb dolgod van mint csajként..


kezdj világot járni, elmenni társaságokba akár egyedül is, a lényeg hogy lássanak mindenütt. És ne keress nőt mert megérzik és elkerülnek kilométerekről..


nem lesz egyszerű. de én lelépnék abból a városból ahol jelenleg vagy.. mert saját földeden nem lehetsz próféta sohasem..

2018. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ennmar s.rok az egeszbe ugyis elegem van
2018. máj. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!