Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda pasinak lehet átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasinak lehet átlagos (nem kövér) barátnője?

Figyelt kérdés
Eddig nem talàlnak partnert és 26 èves vagyok!
2018. máj. 16. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon kevés férfinek az a problémája itt, hogy aspergeres. Egyébként ez már önmagában megnehezíti a dolgát akkor is, ha amúgy jóképű.
2018. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a barátom, és nem akarok felszinesnek hangzani, de én lanyban szebb vagyok mint ő fiúban. Ez tény. Akkora majdnem mint én, és sok felesleg van rajta, tehát nem egy olyan fiú aki minden lánynak az álma. Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik, nagyon szeretem őt, jobbat nem is kívánhatnék magamnak. Hidd el, a személyiség többet számít :D főleg ennyi idősen. Ja, nem mellesleg én a macikat szeretem.
2018. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

lol én ápolt vagyok széles baráti körrel (fiúk lányok vegyesen) kihozom a maximumot a külsőmből és még így sem kellek egy nőnek sem.

De majd mindjárt kitalálják, hogy én a szolis műkörmös csajoknál próbálkozom, azért nincs barátnőm :D

2018. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A macik helyesek de a kövér disznók nem azok.És a túlsúlyos alacsony pasik inkább az utóbbira hasonlítanak.
2018. máj. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!