Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi infantilis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi infantilis nő/csaj társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Kb. a 25-30 éves korosztályban keresgélek és nem értem ezt a rengeteg csücsörítős, ilyen-olyan viccesnek gondolt snapchat(?) filterekkel ellátott képet... komolyan ez a szint? Vagy ők pont azért vannak társkeresőn mert az életben eddig mindenki gyerekesnek találta őket?

2018. máj. 16. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jó taktika: aki mondjuk egy kutyafilter alapján leírja az egész személyiségüket, azzal úgysem érdemes komolyabban tervezni.
2018. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Daft Punk - Da Funk :D
2018. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legbelül mindegyik egy lófejű női kentaur szeretne lenni, de sajon olyan app még nincsen. :D
2018. máj. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kentaur mennyivel dughatóbb, mint egy ló?
2018. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kentaur arcú viziló talán
2018. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30 év alatt nincsenek nők, csak kislányok.
2018. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

"30 év alatt nincsenek nők, csak kislányok."


Dehogynem. Ők azok, akiket egy férfi sem vesz komolyan, mondván, hogy "jajj úgyis mindegyik egy kis infantilis hlye ptsa".


Amúgy szerintem csak a valóságot reprezentálják a társkeresős nők. A mindennapi életben is kb ilyen arányban fordulnak elő az ilyesmi nők és bőven van is rájuk kereslet a férfiak részéről, sok férfi szerint "cuki", ha egy nő gyerekes és buta.

2018. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#1: ezt te sem gondolhatod komolyan. Azért egy társkeresőn az első benyomást a fotóid teszik, ha ez nem is tetszik, akkor is így van. Aki nem ilyen, miért akarna infantilis ember benyomását tenni? Különösen, ha a leírása szerint ő komoly embert keres komoly kapcsolatra :D
2018. máj. 17. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Jol irtad, nem is kell komolyan venni egyik not se 35 eveset sem, ha allatfejes a profilkepuk. Amuyg meg inkabb 40 felett kellene keresgetni ott talan tobb komolyabb no van.
2018. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ohh, hát a 30 feletti férfiak fotói sem különbek sajnos.. én már feladtam ezt az online társkeresősdit...

Egy "normálisnak" mondható férfival sem találkoztam ott..

Szóval nőként mondom, hogyha olyanok a nők társkeresőkön mint a férfiak, akkor hagyd a fenébe Te is... :)

2018. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!