Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem, hogy a társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a társkeresőkön a normálisnak tűnő nők teszik legjobban tönkre az embert. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Valami nagyon nagy baj van a mai lányokkal, ezt több értelmes ember is írta itt. Nem elég ha intelligens vagy. Tapasztalat, hogy csak a külső számít + az anyagiak...

2013. okt. 30. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Esti provokáló és nőellenes kérdés pipa, még fogat kell mossak és mehetek csicsikálni.
2013. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha társkeresőn ismerkedsz! Amit itt írnak az többnyire a lúzerek véleménye! De nehogy kinyisd a csipád, maradj olyan nyomorék mint akikre hallgatsz!
2013. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te a normális nőkről irtad ki a kérdést amit leirsz az viszont nem rólunk szól. Tehát a válaszom NEM. Ne normálisnak tűnő hanem valóban normális nőt keress. Sajnos kevesen maradtunk de azért nem lehetetlen :) csak őket nem veszitek észre mert nem a melleik szerepelnek a profilképűkőn. A plazap*csák kellenek akkor ne csodálkozzatok hogy a pénzre mennek!!

Normális emberek amúgy nem tesznek tönkre másokat. Se nők se férfiak.

2013. okt. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

baromság amit írsz utolsó ... bár én nem társkeresőn próbálkozom, de akkor is a legtöbb normális csajjal nem stimmel valami (lehet akármilyen a melle vagy kinézete), ... mindegyik csak valamilyen hasznot lesett vagy ha nem akkor mindig kiderült, hogy mi csak jó haverok vagyunk ha valahova hívtam őket etc... de ha ez nem nem lenne elég .... meg jó haveri alapon sem vagyok jó arra , hogy elmenjünk pl. egy kávézóba persze... mindig 1001 dolguk van, persze a többi haverjaira mindig van ideje ...érdekes mód rám csak akkor ha segítségre van szüksége vagy ha unatkozik és beszélgetni akar (persze csak chaten )

úgy latszik nem akarnak velem mutatkozni.


- diplomám van / dolgozom / mellette meg tanulok /

- meghozza elég szép eredménnyel


u hogy nem értem, hogy lehetnek tömegesen ilyenek a rendes lányok ( több mint 25 akit kicsit jobban meg ismertem az elmúlt 5 évben )

- és ezek voltak csak a rendesek ... a többiek ehhez képest minősíthetetlenek...


és úgy jutottam el oda , "hogy rengeteg női haverom van"( ??? ), de semmi több nem volt meg ezen kívül...


persze biztos van néhány kivételes eset ki nem ilyen... de úgy érzem olyanok mint a fehér holló ... ez előfordulási aranyuk


25F :(

2013. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát érdekes amit írsz. Én teljesen normális vagyok, és normálisan bánok a férfiakkal is, amennyiben ők is úgy bánnak velem.


Nem igazán értem a mostanság kiírt kérdéseket, miszerint csak ribik vannak fent társkeresőn és bunkók, és nem válaszolnak, mindnek csak a pénz kell,vagy ha igen akkor elutasítanak, és bla bla. + Hagyjuk már ezt a külső dolgot!!! Te sem jönnél össze olyannal aki nem tetszik legalább egy kicsit...ezt kár tagadni.


Van ismerősöm akinek így ismerkedett, férje, gyereke van már.


Én is társkeresőn ismertem meg a férjemet, és csak 6 hónap kellett hozzá. Neki még annyi sem. 2 hete volt regisztrálva, mikor ismerkedni kezdtünk.

Egyikünknek se volt anyagi hátterünk, mindketten iskolába jártunk, mégsem jelentett gondot összejönni.


Persze általánosítani mindig lehet.


27/N

2013. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!