Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 éve ismerkedtem egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve ismerkedtem egy fiúval és nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok még nem volt barátom.

Nagyon ciki vagyok hogy nem tudom elfelejteni? (netről ismertem)

Írjak rá?


2018. máj. 17. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen mély nyomot hagyott benned. Mindenképp irj rá mint hogy egész életedben az legyen h mi lett volna ha...
2018. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi történt az elmúlt 2 évben, hogy ez most lett ilyen sürgős?
2018. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Ezután a kérdés után a gyakori 30 - 40 éves szűz férfi osztaga megfogja rohamozni az "Üzeneteid" mappát. Kedvesebbnél kedvesebb férfiak közül válogathatsz majd, de vigyázni kell velük, ha nem válaszolsz nekik vagy olyat írsz, ami nem tetszik nekik, akkor a kedvesség hamar elillan.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, leírom a véleményemet. Nem tudom, hogy mennyire ismertétek egymást vagy hogy volt-e találkozó, de 2 év alatt nagyon sok minden történhet egy ember életében. Nagyon valószínű, hogy nem a fiút nem bírod kiverni a fejedből, hanem egy általad elképzelt személyt. Lehet, sőt elég valószínű, hogy a fiú nem is olyan, mint amilyennek te elképzeled, szóval könnyen nagy pofára esés lehet a vége.


Saját tapasztalatból mondom. Régen megismertem egy lányt interneten, rengeteget beszéltem vele, úgy tűnt, hogy minden stimmel, mert nagyon hasonló volt véleményünk sok dologról és hasonlóan gondolkodtunk. Aztán jött a személyes találkozó és teljesen más volt, mint a róla alkotott kép a fejemben. Itt nem telt el 2 év, megismerkedéstől számított 2-3 hónapon belül találkoztunk, szóval képzeld el, hogy 2 év alatt mekkora eltérés lehet a fejedben megalkotott kép és a valódi személy között.

2018. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már találkoztunk és közölte hogy kimegy külföldre és megszakadt a kapcsolat. De most hazatért.
2018. máj. 17. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!