Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel verjem ki a fejemből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel verjem ki a fejemből a bosszúállás gondolatát az ellenkező nemen?

Figyelt kérdés

Megvolt a magam ártatlansága ebben, de azt több ember is elvette hosszú évek alatt. Aztán befelé fordultam, nem akartam hogy bántsanak és csak futó kalandaim, szexpartnereim voltak, de mára azok is csak egy picivel jelentenek többet annál, mintha magamhoz nyúlnék. Most úgy érzem lelkileg megkeseredett, ellenkező nem által szerethetetlen vagyok, stb. De felkeltem a másik nem figyelmét a mai napig, tehát a külsőmmel nincs gond. Most ez a baj (amit észrevettem már hogy baj), hogy az egész ellenkező nemre csak egy nagy kollektívaként gondolok, nem különálló egyénekre és eszembe jut sokszor, hogyha konkrétan azon nem is tudok bosszút állni, aki ártott nekem, majd valaki máson, mert úgy is mind egyforma. Valahol tudom hogy egy rossz, de valahol meg olyan sokat gondolok rá. És közben ha próbálkozom néha azzal hogy romantikus szeretet kapjak valakitől, akkor azzal a mai napig úgy érzem felsülök mindig, ez csak ráerősít az egészre.


Ja és ez nem valami tegnap eszembe jutott dolog. Már sok ideje gondolok erre. (Fura vagy nem fura módon, a baráti és családi kapcsolataim rendben vannak.)


2018. márc. 19. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy, hogy ennyi rossz tapasztalat van mögötted?

Mik történtek, hogy ennyire tönkre tettek?

2018. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Lehetőleg kerüld az olyan légkört, ami alapján dühít az ellenkező nem, pl magadra veszel tőlük sértéseket, szidják a nőket/férfiakat.

Bár meglátás kérdése az egész, nálam van, hogy tud idegesíteni, ha szidják a saját nememet, de van, hogy nem érdekel, mert tudom, rengeteg hibbant ember van.

Legfontosabb, hogy próbálj szeretni a másik nemből embereket, és akkor ez kiterjed idővel azokra is, akiket utálsz. Más meglátásban fogod nézni őket is.

Emellé egészségesen táplálkozz, mozogj rengeteget, és a szexuális élet(még ha egyedül is) legyen teljesen pozitív.(gyógyszerek, cigi, stb mind a kukába!)

2018. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Csak egy kellemes csalódásra lenne szükséged, és az egy csapásra el is űzné a bűnös gondolatokat. Ne akard a frusztrációdat olyan embereken levezetni, akik neked sosem ártottak. Te is érzed, hogy ez nem helyes. Elveszi az eszedet, lelkileg ronccsá tesz, és azokat is el fogod marni magad mellől, akik még melletted állnak. Aztán majd nézhetsz, mint Rozi a moziban, ha senki - de tényleg senki - sem néz a házad tájára. Keserű érzés lesz...
2018. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Sok ember kiég az össze vissza szexeléstől. Később már semmit, senkit nem tud értékelni.
2018. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, te ehhez egyedül kevés vagy. Mindenképpen pszichológusra van szükséged.
2018. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel orvost, még mielőtt börtönbe kerülsz.
2018. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a terápiát javaslom, hasonló okokból járok én is, és úgy tűnik, segít.
2018. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már félig nyert ügyed van, hiszen ismered mind a helytelen viselkedést (kollektívaként tekinteni rájuk), mind a helyes viselkedést (különálló, teljes értékű emberekkén tekinteni rájuk).

Egyszerűen aktívan figyelj oda magadra, és amikor a helytelen viselkedést tanúsítod, ne engedd azt eluralkodni magadon, helyettesítsd a helyes viselkedéssel, és erősítsd meg magad azzal, hogy végiggondolod, miért ez a helyes viselkedés. Légy fegyelmezett, módszeres és kitartó, és meg tudsz változni.

2018. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!