Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy internetes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy internetes társkeresőn ismerkedtem meg egy velem egykorú (21) éves fiúval. Még nem találkoztunk, mert ugyan egy városban lakunk ő innen 200 km-re jár egyetemre, és nem jött haza azóta. Egyszerűen nem tudom eldönteni hogy csak sexet akar e?

Figyelt kérdés
Van hogy felhiv, minden nap beszélünk és múlt héten úgy volt hogy hazajön, de muszaj volt játszania egy meccsen ugyhogy a terv meghiúsult. Úgy érzem tényleg komoly kapcsolatot akar de feljött a sex téma is hogy már 4 hónapja nem volt senkivel, és nagyon kívánja a dolgot. Kettős érzésim vannak az egesszel kapcsolatban, mert már terveztük hogy atjon bemutatom itthon, de másrészt bennem van az az érzés hogy mi van ha csak teszi a szépet és ágyba akar vinni.. Nem rejtette véka alá hogy ő örülne neki ha hamarha megtortenne a dolog. Szerintetek hülye vagyok ha belemegyek és hamar beadom a derekam?
2017. ápr. 9. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

SZEX SZEX SZEX, ismétlem: szex. Nem sex. Köszi.

Még nem is jártok, máris bemutatnád? Kicsit gyors a tempó. Nem biztos, hogy csak megdugni akar, lehet, hogy csak őszinte volt, ez viszont becsülendő dolog.

2017. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele. Én azt gondolom, hogy azokból a kapcsolataimból, ahol túl korán feküdtem le a sráccal nem lett semmi. Nem azért, mert a srác elhagyott vagy bunkó volt, hanem mert eltűnt az önbizalmam. Sose éreztem igazán boldognak magam, mindig volt valami belső feszültség bennem, ami miatt folyton veszekedtem velük, hogy megnézzem maradnak-e. Ezekkel a fiúkkal sose voltak jók a kapcsolataim, mindig nagyon sokat hisztiztem, miközben a többi kapcsolatomban nem szoktam. A végén mindig boldog voltam, hogy végre vége.


Ezért én biztos nem feküdnék le valakivel úgy, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom, vagy hogy túl hamar teszem. De én is megtettem háromszor, mire kinőttem ezt a "jó" szokásom.

2017. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, közben kiderült hogy csak a szex! erdekelte.. Találkoztam vele egyszer aztán teljesen megváltozott, totál bunkó meg lekezelő lett és eltűnt..
2017. ápr. 25. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!