Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket zavarna ha egy pasi laktózérzékeny és nem ehet csak úgy akármit? Járnátok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom kialakulóban de azt mondta az egyébként komoly nő, hogy neki nincs energiája arra, hogy az én betegségeimre figyelgessen állandóan és hogy nem tudunk csak úgy bárhol bármit enni hanem mindig figyelni kell. Legutolsó az volt hogy elvittem kirándulni, fagyizni akart de mivel nem volt sehol laktózmentes, ezért én nem kértem csak ő evett. És már az is zavarta hogy én a telefonomon kerestem laktózmentes fagyist. Szerinte ezzel tönkretettem “a pillanatot” és nem lehet így élni hosszútávon. Szerinte nincs olyan nő aki állandóan az összetevőket figyelné, örülnöm kéne hogy valaki főzne rám egyáltalán. Meg születésnapomra csinált egy laktózos tortát és megsértődött mert gyógyszerrel együtt ettem meg (létezik laktózt lebontó tabletta a szükséges esetekre, de inkább kerülni kell, nem lehet minden nap ezt szedni).

Amúgy ha laktózost eszek görcsöl a gyomrom, komoly hasmenésem lesz. Orvosi papírom van róla, már 10 éve élek vele.


Szerinte beteges vagyok és nem élet így az élet. Mivel tényleg értelmes, normális nő (nem egy hisztis, butus csaj) ezért kicsit elment a kedvem az egész párkapcsolatosditól.



2018. máj. 17. 16:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fura emberek vannak.. Egy nyomi miatt ne keseredj el.
2018. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is laktózérzékeny vagyok, nyilván nem zavarna.

A csaj meg egy idióta, ne pazarolj rá időt. Az emberek nagy része sokkal megértőbb ezzel kapcsolatban.

2018. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok. A párom elvileg nem az, de néha úgy érzi most kell adjak neki egy rágótablettát. Azt eszi amit én általában, szóval nálunk ez nem probléma.
2018. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan bajom, amit csak hisztinek könyvelnek el, pedig papírom van róla.

Itthon, ha nem valami vérző látványos dolgot produkál a tested, akkor nem is vagy beteg/érintett, allergiáról, intoleranciáról, és még sorolhatnám meg sokan nem is vesznek tudomást, úri murinak tartják.

ez a lány mit kezdene magával, ha hisztamin érzékenység alakulna ki nála?? Mert még megtörténhet vele.

2018. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik örülnének, hogy csak ez a bajuk....nekem is allergiás a fiam, soha nincs ezzel gond, mások figyelembe veszik, ahogy én is figyelek mások allergiájára.

Szerintem keress egy értelmesebb nőt....

2018. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán nem szeret. Azért ha szeret az ember, pont nem az fogja érdekelni hogy mit eszel, ezen aztán nem fog problémázni ha mindent imád benned ezen kívül. Főleg hogy kedveskedni is próbálsz, gyógyszerrel megeszed a tortát, pedig mondhatnál nemet. Ott ülsz és megvárod hogy megegye a fagyiját, pedig te nem ehetsz, csak nézed őt..

Egyébként szerintem nem is kell erre olyan nagy odafigyelés, eleinte kell koncentrálni mit lehet főzni/sütni, és mit nem, de egy idő után (gondolom..) automatikusan tudja az ember. Úgy csinált, mintha te valami hatalmas energiabefektetést vártál volna tőle.

2018. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Érzéketlen bunkó.

Nagyon nincs igaza.

2018. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten szolva nalunk eleve az a normalis, hogy mindennek elolvassuk az osszetevo listajat, ertelmezzuk is, es valogatunk. Nem csak fozunk meg vasarolunk mindenfele szemetet hogy egyszeru legyen. Ugyhogy betegseg nelkul is orulj hogy megszabadultal egy ilyen igenytelen paraszttol.
2018. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Én leszek a gonosz, de nem hiszem ezt el. Nekem is van egy csomó laktózos, gluténes, vegán, allergiás mindenféle ismerősöm. Ez a sztori olyan, mintha most olvastad volna el a laktózérzékenységet, és szerinted a nők ezt nem fogadják el, és kitaláltál köré egy kérdést.
2018. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezt a lányt, csak problémáitok lenne egymással. Nekem vannak ismerőseim, akik különféle dolgokra érzékenyek, anyukám cukordiétás, szóval tudom, milyen az, amikor valamiből másfélét kell enned, nem akadnék fenn ilyeneken. Egyik kollégámnak az egyik gyereke nem ehet bizonyos dolgokat, és neki mindenféle mentesen kell elkészíteni még az oviba is az ebédet, a család többi tagjának meg semmi baja.


Még ez a kérdésedben szereplő nő is kerülhet olyan helyzetbe, hogy a gyereke lesz érzékeny, akkor nem legyinthet csak úgy.


Nekem csak pár apróságra kell figyelnem, de azok nem ilyen vészesek, pl. a magoktól kipattog a bőröm, vagy a majonézre kell figyelnem, hogy készül, mennyire friss, mert ha nem jó, feldagad a szám, otthon el tudom készíteni, de boltban már nem mindegy, melyiket veszem.


Figyelj, fogd fel úgy, hogy értelmes embereknek is van valami dilije, attól még lehetnek értelmesek, okosak másban. :-) De párnak inkább keress olyat, aki nem problémázik ezen.

2018. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!