Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket zavarna ha egy pasi laktózérzékeny és nem ehet csak úgy akármit? Járnátok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom kialakulóban de azt mondta az egyébként komoly nő, hogy neki nincs energiája arra, hogy az én betegségeimre figyelgessen állandóan és hogy nem tudunk csak úgy bárhol bármit enni hanem mindig figyelni kell. Legutolsó az volt hogy elvittem kirándulni, fagyizni akart de mivel nem volt sehol laktózmentes, ezért én nem kértem csak ő evett. És már az is zavarta hogy én a telefonomon kerestem laktózmentes fagyist. Szerinte ezzel tönkretettem “a pillanatot” és nem lehet így élni hosszútávon. Szerinte nincs olyan nő aki állandóan az összetevőket figyelné, örülnöm kéne hogy valaki főzne rám egyáltalán. Meg születésnapomra csinált egy laktózos tortát és megsértődött mert gyógyszerrel együtt ettem meg (létezik laktózt lebontó tabletta a szükséges esetekre, de inkább kerülni kell, nem lehet minden nap ezt szedni).

Amúgy ha laktózost eszek görcsöl a gyomrom, komoly hasmenésem lesz. Orvosi papírom van róla, már 10 éve élek vele.


Szerinte beteges vagyok és nem élet így az élet. Mivel tényleg értelmes, normális nő (nem egy hisztis, butus csaj) ezért kicsit elment a kedvem az egész párkapcsolatosditól.



2018. máj. 17. 16:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem sokat tud az ételintoleranciáról. Elfogadásról, párkapcsolatokról meg főleg nem. És azt se akard bemesélni, hogy értelmes. Mert értelmesek nem mondanak olyat, hogy fagyizzá' velem, leszrom, hogy fhosol tőle két napig, de ez az én pillanatom.
2018. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez egy primitív nő, örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2018. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"nem egy hisztis, butus csaj"

Hát de, pontosan az :D

2018. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Értelmes, normális nő???? Az fel bírja fogni, ha betegség miatt nem ehetsz meg akármit. A többséget ez egyáltalán nem zavarja, hidd el. Az a nő valószínűleg csak ürügyet keresett a szakításra.
2018. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
"Nagyon szeretek sütni, főzni és bántana, hogy azt a sok finomat nem tudja velem élvezni, neki valami mást kellene készítenem." - Az a kollégám, akinek az egyik gyerekének kell ilyen mentes ételeket készíteni, mondta, hogy nagyon kreatívvá tette a családot ez a probléma a sütésben-főzésben, pont azért, mert a gyerkőc miatt másképp kell elkészíteni ugyanazokat az ételeket, és akkor ki kell találni, hogy akkor mégis hogyan, mit mivel lehet helyettesíteni.
2018. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én járnék minden további nélkül, és ha én főzök rá, alap, hogy odafigyelek, hogy laktózmentes legyen, nemhogy azon rinyáljak, hogy miért gyógyszerrel eszi a laktózost... OMG. Attól, hogy nem mindig hisztis, attól még ez a p...a hisztis.


Én meg cukrot nem ehetek amúgy, és teljesen megértelek. Én amúgy tök elvagyok azzal, ha a másik ehet, én meg nem, csak ne b.tasson amiatt, hogy tönkretettem a pillanatot meg velem semmit sem lehet csinálni :D.

2018. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Itt nem a laktóz a probléma, hanem az, hogy a nő oltári bunkó! Örülj, hogy főz rád? Milyen viselkedés az, amikor az ember azt mondja a párjának, hogy örülj, hogy meg teszem neked ezt, vagy azt? Mert az tuti, hogy nem önzetlen! Laktózérzékeny vagyok, de ilyet eddig egyik párom sem mondott nekem, pedig fogtam már ki én is cifrát!
2018. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én gluténérzékeny vagyok, mégis van párom. Sőt, ételfesztiválra is mentünk és minden standot végigkérdeztünk, van- e gluténmentes.

Igaz, én nő vagyok, de szerintem nincs sok különbsèg. Aki szeret, az odafigyel rád, aki nem, az hisztizik. (Ja, és felváltva főzünk a párommal, ő is figyel, az ő édesanyja is, ha hozzájuk megyünk)

És érdekes, hogy neked ez a normális nő...

20/N

2018. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!