Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a BMW/Merci/Audi kormánya mögül alig kilátó hobbit palikat szoktam látni normális külsejű barátnővel együtt, míg a többi alacsony mindig tök egyedül sétál?

Figyelt kérdés
Ez annyira jellemző életkép. Ha az utcán sétálok, akkor alacsony pasit szinte mindig csak egyhangúan kullogva látok ballagni (nagy ritkán egy ismerősével vagy rokonával), míg ha meglátok egy drága luxusautóban egy olyan pasit, aki alig lát ki a kormány mögül, akkor általában egy olyan csajt/nőt látok mellette ülni, aki körül majd megfagy a levegő. Őszintén az utóbbit talán jobban is sajnálom, mert ő tényleg tudja azt, hogy ez nem normális párkapcsolat és csak a pénzéért van minden. Valamelyik nap is láttam egy alacsony pasit az 5-ös BMW-jében, ahogy a barátnője ült mellette és a csaj a pirosnál szemezett az utcán beszélgető +180-as jóképű egyetemista srácokkal. Összemosolyogtak, a pali odaszólt valamit a barátnőjének, majd kövér gázzal elhajtott. Hát amikor valaki - nekem mint alacsony pasinak - olyan tanácsokat ad, hogy legyen karrierem/egzisztenciám és akkor alacsony pasiként is fognak vonzani hozzám a nők, akkor nem éppen erre vágyok.

2018. máj. 16. 16:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Te is ugyanúgy felszínes vagy: te a csajok külsejét nézik, ők a pénztárcát. 8gyanolyan vagy, semmi jogod nincs ítélkezni
2018. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

"+180-as jóképű egyetemista srácokkal."


Enyhe frusztrációt érzek eben a mondatban. Fogadjunk hogy nincs diplomád.

2018. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy szokásos kamu sztori.
2018. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni.


Párom 172 centi, nincs autója, közösen nem rég vettünk lakást és már 5 éve együtt vagyunk. Csinos és sportos nőnek tartanak. Erről csak ennyit.

2018. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
4.: te nem számítasz jó csajnak a kérdező frusztrált kis agyában
2018. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Van egy barátom, az államig ér, én 185centi vagyok, nagyon csinos barátnōje van, egy toyota camryval járkál ami 15+éves.
2018. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#4: Kíváncsi lennék, hogy mi az, ami - neked "csinos/sportos" nőnek - annyira vonzó volt egy tök átlagos alacsony pasiban. A tabu jellegű dolgokat (nagy pénisz) meg gondolom úgysem fogod részletezni.
2018. máj. 16. 16:28
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Szokásos hiszti amit itt napi szinten olvasni, hogy 'jajj nincs nőm és soha nem is lesz, mert alacsony vagyok'. Téves.

Azért nincs, mert ennyire nem vagy jóban magaddal és azt látod meg ami leginkább zavar.

Az én párom is alacsony, 2 centi különbség van köztünk és renault-t vezetünk, mind a ketten kb. átlag fizetésből élünk, szokták mondani, hogy szép pár vagyunk, na bumm.

2018. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

7: ilyen felszínességgel és komplexussal, mint ami neked van soha nem fogod megérteni, hogy van más is, amit fontosnak látunk, még sokkal fontosabbnak ezeknél.

23/N

2018. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Sok nő rendkívül felszínes, és mindegy kivel van, csak legyen pénze. Abban az esetben ez számomra érthető, ha idősebb a nő, akkor olyan férfit fog választani, aki rendelkezik egzisztenciával, ezáltal elfogja tudni tartani a családját, szerintem ebben semmi rossz nincsen.


Akikről Te beszélsz, azok csak azért vannak egy férfival (mindegy, hogy alacsony vagy magas), mert anyagilag mindent megkapnak.. Na, hát ezek a nők számomra emberileg egy nagy nullát érnek..

2018. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!