Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy azok a pasik, akik min. Kb.180 magasak és nem kórosan elhízottak/soványak, azoknak gyerekjáték a társkeresés?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen tipikus férfias megjelenésű pasit látok nap, mint nap. Ismerőseim min. 3/4-e is ilyen és gyakorlatilag akkor nincs párjuk amikor nem akarnak kapcsolatot (végzettségtől függetlenül). Szóval ez a tipikus ~180-as, kicsit macis/nagy darab vagy esetleg szálkásan vékony alkat és teljesen átlagos/jellegtelen szláv/magyaros férfi arccal. Nagyjából erre gondolok: [link]

Persze nem azt mondom, hogy bármikor megkaphatják álmaik nőjét, de nem kell küzdeniük egy átlagos kapcsolatért úgy, mint egy magamfajta 170-es vékony kisfiús alkatú srácnak, akinek majd akkor lesz minimális esélye egy lány (és nem nő) figyelmének felkeltésére, ha 2-3 éves IT-s tapasztalattal a háta mögött kiépít egy egzisztenciát és a pénzzel valamelyest kompenzál (arról nem is beszélve, hogy én helyes arccal is sikertelen vagyok).

Szerintem nagyon sok átlagos pasi nem látja meg a testalkatában rejlő lehetőségeket és lehúzza saját önbizalmát. Az ilyenektől megkérdezném, hogy mit szólna hozzá, ha 178-182 cm helyett 168-170 cm magassággal kellene ismerkedniük nőkkel. (Akik érintettek azok nyugodtan válaszolhatnak)



2018. máj. 18. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Én kicsit vékony alkat vagyok, de még nekem is könnyű párt találni.

182cm vagyok.

2018. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
183/90 és 30 éves vagyok! Még egy puszit sem kaptam senkitől. Ilyen főzöttszerű ismerkedések, vonzódás kialakulása volt már. Nem vagyok csúnya az átalános megítélés szerint. Viszont az indok mindig az volt hogy fogyjak le. Legyek 65 kg mert az az ÁTLAG szerintük. De hol? Lehet az iskolában a mai tiniknél.
2018. máj. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb nő szereti a magas férfiakat, szóval előnyben vannak. Építs arra az adottságodra, amit tudsz fejleszteni.
2018. máj. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
190 cm magas vagyok kb. 75 kg. Sportolok is és sokan megdicsértek, hogy van látszata. Mégsem állnak szóba velem a lányok. 19/F. Fogalmam sincsen, hogy miért.
2018. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha még jóképűek is, akkor igen.
2018. máj. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Magas lányoknál a magas srácok egyértelműen előnyben vannak. De valamiért egyébként a 160as körüli lányok is a 180 cm magas sracokra buknak pedig ők egs 170 cm magas sracot is tekinthetnenrl magasnak xd de tény hogy ezek a pasik előnyt élveznek a lányok téren
2018. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen vannak férfi és nõi típusok, akiknek könnyen megy az ismerkedés, másoknak meg nehezen (nõknek és férfiaknak egyaránt). Irigykedni s mások életével foglalkozni nem kell.

Attól, hogy valakire nem ragadnak a pasik/csajok még találhat 1 párt magának. Nem tudom te hogy vagy ezzel, de én nem tartom valami nagyszámnak magam (20/l), mégis ha belefutottam a megfelelõ emberbe, akkor nem kellett küzdenem, mégis kialakult valami. Kissé hülyeségnek tartom, hogy olyan emberekre irigykedsz, akiknek talán annyira “könnyen megy a társkeresés”, hogy emiatt úgy válogatják a párjujat, mint a zoknit. Szép boldog párkapcsolat jó dolog, de az ilyen “jól nézek ki, bárkit megkaphatok” embereket épp nem tudom irigyelni, õk visszaélnek a szépségükkel. TÁRSkeresésben azt tartom fontosnak, hogy MAGAMHOZ ILLÕ embert találjak, nem azt, hogy bárkit megkaphassak.

Miért van olyan érzésem, hogy neked éppen az a bajod, hogy más pasik barátnõje a te álmaid nõje, illetve az hogy olyan emberekre irigykedsz, akik bármikor megkaphatnak nõket, tehát nem komoly kapcsolat kategóriába illik a kérdés. A komoly kapcsolatot nyugodtan kilehet várni. Attól, hogy a tegnap esti buliban nem ragadtak rád a nõk, attól még lehet egy élettársad, ha nem ezen sanyarogsz.

2018. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Én 185 centi magas vagyok. Régebben nagyon vékony voltam( huszonévesen), de aztán később ahogy kicsit izmosodtam és keményen sportoltam, könnyebben ment a párkeresés ez tény. Arcra nem volt gond korábban sem.
2018. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Igen, csak te látod így.


Azt megadom, mert vitathatatlan tény, hogy 180 felett előnyben vannak, 170 környékén pedig hátrányban.

De azért 170 esként is össze lehet hozni, sokaknak sikerül.

2018. máj. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!