Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok - akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok - akiknek a külsejükkel semmi probléma nincs - huszonévesen miért szüzek még mindig?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 16:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Aktuális ez a kérdés is, bár annyira nem, mint az előbbi.
2018. máj. 18. 16:25
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Pénzért eladják. Vagy egy bunkó, kigyúrt bmws-re várnak.
2018. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A fiús kérdéshez hasonlóan, sok olyan lány van, aki otthonülős, nincsenek nagyon ismerősei, így nem is nagyon tud bárki rájuk találni, vagy kezdeményezni náluk.

Meg van, akinek viszont túl nagy elvárásaik vannak, és rögtön kizárnak egy ismerkedést, ha valami apró dolog nem stimmel (holott lehet ha kicsivel is jobban megismerné, akkor megkedvelné) illetve az igazira várnak. Na meg vannak a vallásosak, de ők kisebb százalék.

2018. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De most tényleg van olyan, aki pénzért megveszi? Olvastam ilyet, de ez most komoly?
2018. máj. 18. 16:30
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen komoly de... Persze azt kell leszavazni aki leírja az igazságot...;)
2018. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A környezetemben akik 20-on felül szüzek, és nem rondák:

- nem akar pasit

- nem érdekli a szex

- nem talált még olyat, aki bejön neki

- nem talált még olyat, akinek bejön

- zárdában van

- az anyja nem engedte hozzámenni református fiúhoz katolikusként, azóta egyedül van, és másra nem néz rá

Ezek csak az én környezetemből a példák, ezeken kívül még ezer oka lehet.

2018. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak ők tudhatják, ezer oka lehet, de ezért elítélni valakit butaság. Szerintem túl sok csaj túl korán veszti el A szüzességét manapság. A probléma szerintem inkább az . ...
2018. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A probléma itt az, hogy a mai világban valamiért az a tévhit van jelen, hogy a szüzesség egy olyan dolog amit minél hamarabb el kell veszteni, mert különben senki nem vagy. Aztán csodálkozik az ember amikor 24-25 évesen ki vannak égve az emberek és rohadtul nem tudnak egy rendes párkapcsolatot összehozni, mert soha nem is volt nekik és csak ebbe a fertőbe mozgolódtak, ahol dugunk mindenkivel, együtt vagyunk pár hónapig és a többi. Szánalmas a mai fiatalság ( én is 24 vagyok úgyhogy látom ), az értékrendjük a béka segge alatt van.
2018. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel teljesen egyetértek, fiatalsága ellenére nagyon tiszta világlátással bír, Na, ez hiányzik a mai fiatalokból,aztán 30 éves korukra képtelenek egy normális kapcsolatra, de már ott a gyerek azt se tudják mit csináljanak, stb.
2018. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

a)bigott vallásos


b)jogosan,de nagyok az igényei


c)nagyon karrierista


d)aszociális,nincs kivel ismerkedni


e)iszonyatosan szar a személyisége

2018. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!