Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, amikor egy dekoratív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, amikor egy dekoratív, szép nő súlyos önbizalomhiánnyal küzd és ezt be is vallja, akkor megértenétek őt vagy kinevetnétek?

Figyelt kérdés

Sok olyan nő jár-kel közöttünk, aki után forognak a pasifejek, mint a ringlispíl, bárkit megkaphatna, világbajnok az arca, a teste, a személyisége is megnyerő - ő belül mégis önértékelési problémákkal küzd, nem látja magát szépnek, csinosnak, sorolja, mit nem szeret magán, stb. Nyilván ez a párkapcsolataira, ill. a randizásaira is negatívan hat. Ha egy ilyen nőiesmerősötök egyszer egy mélyebb beszélgetés alkalmával kitálalna nektek erről, hogy reagálnátok?


1. Megértenétek? Merthogy a külső és a belső nem feltétlenül van szinkronban egymással, és az önbizalomhiány egy lelki eredetű dolog, ami teherként nehezedik az emberre, aki küzd vele. Külsőtől függetlenül nehezítheti meg egy ember mindennapjait.


2. Kinevetnétek, esetleg szánalmasnak tartanátok? Merthogy egy kívánatos, "fullos" nő ne panaszkodjon már, csak rámutat egy akármilyen pasira, akit kinéz magának, és már meg is kapja... Egy szuper külsejű embernek ne legyenek önértékelési problémái, mert azok csak az előnytelen külsejűeket sújthatják.


Melyik reakció "törne ki" belőletek ilyen esetben? Hogy reagálnátok egy 10/10-es nő önértékelési problémáit hallva úgy, hogy erről ő maga számolna be nektek?



2018. máj. 18. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Pszichológust javasolnék neki, hogy meg is élje az életét, ne csak túlélje a napokat. Nem hozza ki az életéből a maximumot így, és sajnálnám érte.
2018. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem nevetném ki, megérteném. De emellett meglehetősen csodálkoznék is rajta.
2018. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem, sok-sok óra beszélgetésbe tellett, mire ez változott.

Úgy értem, majd egy év kellett, mikor már nőnek, vonzó nőnek érezte magát.

2018. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Én nem kezdenék önbizalomhiányos lánnyal.

Egyszer próbáltam, nagyon szép lány volt, de egy idő után rájött, hogy nem kell neki egy ronda vékony srác, le is lépett.

Azóta csak a saját ligámban játszok, egészséges nőkkel.

2018. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Én megérteném, mert mindenki máshogy látja magát, vagy a valódi külső nem függ össze az önbizalommal. Sőt szerintem még mindig jobb, mintha egoista lennél, aki flegmázik, meg el van ájulva magától. De mondjuk a túlzott önbizalomhiány se jó, nekem már volt dolgom két ilyen csajjal, az elején nem is volt úgy zavaró, de egy idő után amikor már mániákusan kellett hallgatnom a negatív dolgokat, akkor azért az már lezsibbasztott.
2018. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megérteném, és sokat beszélgetnék vele,aztán amikor már helyreállítotam az önbizalmát, akkor jöhet bármi...ez kihívás lenne számomra, nem teher.
2018. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#4 Mibõl gondolod, hogy a kinézeted miatt lépett le? Õ mondta? Sok oka lehet annak, hogy valaki lelép, nem kell föltétlenül a külsõd okolnod érte.


Bár másképp igazat adok, önbizalomhiányos lánnyal amúgy nem a legjobb kezdeni.

2018. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem nevetném ki, mert:


1.Nem szoktam nevetni mások szenvedésén.

2.Tisztában vagyok az önbizalom felépülésének folyamatával egészen a kisgyermekkorban lefektetett alapoktól a felnőttkorig bezárólag.

3.Ha nincs erős alap, nincsenek erős falak, és ettől nagyon lehet szenvedni, ami nem vicces.


Láttam már ilyet, az önbizalom felépíthető, szép feladat.:)

2018. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsolatban átok ilyennel együtt lenni : leszívja az összes energiádat,állandóan erősítened kell,meg bizonygatnod neki hogy nem úgy van ahogy gondolja,az ilyenek szoktak betegesen féltékenyek lenni,mindegy férfi vagy nő.Az ilyenektől mindenki menekül.
2018. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés rólad szól? Nem érzed furcsának, hogy a leírásban te magad is egyértelmūen “fullos” jelzõvel illeted magad, de mégis “önbizalomhiányos” vagy? Az önbizalomhiány gyakran torz önképpel is társul, az ilyen ember nem látja magát szépnek sem. Megvan az oka is arra, hogy így érez, az ilyen emberhez gyakran kevesebben közelednek.

Egyes embereknél inkább feltūnési viszketegséget érzek, nem tudom, hogy mi bajuk, de biztos nem önbizalomhiány, mert õ maguk is tudják, hogy könnyen kaphatnak párt, meg jól néznek ki. Nem illetném az esetüket önbizalomhiánnyal, ez már valami más lehet....

Egy 10/10 nõ lehet önbizalomhiányos, de biztos, hogy nem ítéli magát 10/10-nek, sem világbajnok arcnak....

2018. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!