Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem valakivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem valakivel és az első komolyabb randi előtt elmondtam, hogy válófélben vagyunk, és hogy minden tiszta legyen bemutattam neki a feleségem és a gyereket. Miért mondja, hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Azt állítja, hogy neki köze "nincs ahhoz a nőhöz", az én dolgom és úgy kellett volna megoldanom, hogy azonnal kirakom a gyerekkel együtt. Mivel nem ezt tettem ezért a feleségemet felé emeltem és nem tűri el, hogy ezt tegyem. Természetesen ő a férjével él akitől majd elválik.
2018. máj. 11. 07:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Értem, hogy becsületesen szerettél volna indítani, talán elég lett volna a keresetlevelet megmutatni.

De az, hogy tedd ki a gyerekeket, kiveri nálam a biztosítékot.

Szerencsére a hölgyemény idejében kimutatta a foga fehérjét.

A kettős mércét meg külön utálom.

2018. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Remélem a nő férje is hasonló elveket vall mint a nőci.
2018. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tiszta lappal indítasz új kapcsolatot?

(A tiszta lapot mindkét fél részéről értem.)

Zárd le az előző kapcsolatot, alakíts ki egy önálló életet, és amikor már van egy rendszer és határok (!) az életedben, akkor be tudsz emelni egy új szereplőt.

Nem kell az exfeleséged bemutatnod mindenkinek, akivel lefekszel.

2018. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"hogy azonnal kirakom a gyerekkel együtt"


És te ezt szeretnéd?

2018. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ő úgy gondolta, hogy te leszel a következő balek, akihez egyből odaköltözik. Ebben akadályozza a gyerek és a feleséged.

Tényleg felesleges volt bemutatni, csak lejárattad magad az asszony előtt, hogy nem tálaltál helyette valami normálisat...

2018. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Á nem kellett volna, mert tökre felesleges. Mindent a maga idejében.
2018. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondana olyat, hogy dobjam ki a gyerekem, az lett volna az utolsó mondat, amit váltottunk ebben az életben.

Ő mikor dobja ki a férjét?


Az pedig a világ legtermészetesebb dolga, hogy x év házasság és egy közös gyermek után az exfeleséged fontosabb, mint egy ilyen frissen megismert vipera.

2018. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondja, mert nincs benne empátia.

"azonnal kirakom a gyerekkel együtt."

???

<br>

Én nem ismerkednék többet ezzel a nővel. Te korrekt voltál, de ő vajon az bárkivel szemben is?


22/N

2018. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Remélema, hogy ez trollkodás :D
2018. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy kamu kérdés, de ha nem az, akkor örülj, hogy még az elején kiderült, és könnyen továbblépsz.
2018. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!