Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szerelmet keresni kell vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet keresni kell vagy várni hogy rámtaláljon?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, eddig kerestem de valahogy sose jött össze hosszú távú kapcsolat. Belefáradtam a keresésbe, érdemesebb inkább csak élni és majd lesz valami?
2018. máj. 19. 12:12
 1/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
90%

Semmit sem jó erőltetni, de várni a sült galambot sem jó megoldás.

Jár nyitott szemmel, de nem mindenhol párkapcsolati alapanyagokat keresve.

2018. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Keresni kell a lehetőséget, új embereket kell megismerni. A szerelem az viszont csak jön magától. Valaki azbúj ismerősökbjözül
2018. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad vérre menően keresni a szerelmet, mint ahogy mások is irták kapcsolatot teremts, majd alakulhat ki azokból valami jó is. Voltak kapcsolataim, kisebb-nagyobb távúak, de azt az igazi lányt akit mindig is kerestem, 26 évesen találtam meg. Szóval semmiről sem vagy még lekésve, fel a fejjel.
2018. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz
2018. máj. 19. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak akikkel megtörténik, hogy csak úgy betalál az életükbe a megfelelő személy, DE nem mindenkivel van ez így.

Keresni mindenképpen kell legalább az egyik félnek. Képzeld el, ha a férfiak is így gondolkodnának, hogy várnák a sült galambot, akkor eléggé hoppon maradnátok. Egyik félnek mindenképpen keresnie kell.

2018. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én kerestem de ennek nem lett hosszabb távú eredménye, ezért gondoltam hogy lehet nem így kéne
2018. máj. 19. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éve próbálkozol, és hogyan?
2018. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Interneten próbálkoztam, mert máshol nem nagyon volt lehetőségem
2018. máj. 19. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Háát úgy tűnik lehet, hogy máshol is meg kéne próbálni.


várni hülyeség.


Gondolj bele ha az a fél aki rád találna , az is ezt mondaná és az is várna akkor mindketten csak egy helyben ülnétek és soha nem ismernétek meg egymást.


Szóval mindenkinek keresni kell, várni viszont se a nőnek se a férfinak nem érdemes.

2018. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha így vesszük, akkor inkább legyél nyomulós, kezdeményező! 😃
2018. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!