Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van közületek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van közületek olyan akinek nem hátrányt jelentene hanem pont hogy nagyon tetszene ha egy lány komolyabb szinten MMAzik?

Figyelt kérdés
és akár egy támogató "rajongó" is lenne a párkapcsolatban?
2018. máj. 19. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem ami ebben fontos lehet a testalkat, mert lehet hogy sokaknak túl izmos lenne.


Tudnál esetleg arc nélküli képet mutatni akkor jobban meg tudnánk ítélni?

2018. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem férfias vagy ilyesmi, hostesskedni is szoktam. kép max pmben azért ide nem rakom ki.
2018. máj. 19. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Kérek privatban képet 🙂
2018. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Féltenélek, hogy egyszer komolyan megsérülsz, plusz nem bírnám nézni, ahogy ütnek-rúgnak. Legjobb, ha olyat keresel, aki maga is hasonló sportot űz.
2018. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Én is csak olyan mellett tudom elképzelni aki hasonló sportot űz.

Egyetlen ilyen nőt ismertem és bár a férje egy elég vékony (már-már sovány) férfi volt, de ő is 10 évig karatézott, ott is ismerkedtek meg.

Szerintem nekem annyira nem tetszene, hogy ilyen küzdősportot űz, aztán ki tudja. Nagyon tetszett már eddig egy boxoló és egy testépítő lány is. Az egyikbe már kishíján belezúgtam.

Annyi biztos, hogy biztosan nem tudnék rajongóként nézni ahogy ütik/rúgják a barátnőmet.

2018. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A kép engem is érdekel, ami talán kissé visszatartana, hogy nem érezném eléggé férfinak magam melletted, plusz amit írtak mások is, hogy rosszul esne nézni ahogy ütnek vernek.

Edzésben segítenék, amennyire tudok, plusz amennyire egy kapcsolatban lehet támogatnálak is ha tényleg ezt a sportot szeretnéd űzni.

2018. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem olyanok körében érdemes keresgélned, akik szintén sportolnak, és hozzád hasonlóképp állnak hozzá ehhez.


Csak példaként az én esetem, táncolok, elkezdtem egy kezdő futó edzéstervet, járok erősítő tornára, és ami még belefér meg jólesik. Azoknak az ismerőseimnek egy része, akik kevésbé intenzíven mozognak, többen is úgy állnak hozzá, hogy nehogy bajom legyen, próbálnak visszafogni, fékezni, pedig én így jól érzem magam. És ez nem ismerkedés, hanem több éves ismeretségek, vegyes korosztályból. Persze nem mindenki, mert van, aki biztat, sőt, van, aki az én példámat látva maga is kedvet kapott, hogy aktívabb legyen (a tánctanárnőm pl. újra elkezdett lovagolni sok év kihagyás után). De azt gondolom, hogy a tiédhez hasonló életvitelű és gondolkodású emberek között, vagy akár csak érdeklődő kíváncsiak között nagyobb eséllyel találsz megfelelő párt.

2018. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

a gyerekeink meg kicsapkodnák a fogainkat még mielőtt lenne protkóra


#kössznem

2018. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene :)
2018. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Álmaim nője lenne egy ilyen, vagy hasonló sportot űző, szép lábú nő.
2018. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!